Miejski Dom Kultury w Sulejówku zaprasza 9 maja 2026 roku, o godz. 17.00 na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii "Zbiór ogarnięty 2026". Wstęp wolny.
To kolejna odsłona cyklu wystaw, w której zobaczyć będzie można wybrane prace powstałe podczas zajęć w okresie od listopada 2025 do kwietnia 2026 roku. Autorami fotografii są uczestnicy grupy prowadzonej przez Krystiana Herncisza – osoby w różnym wieku i na różnych etapach swojej fotograficznej drogi. Dzięki idei równej ekspozycji każdy z twórców ma szansę zaprezentować swoje spojrzenie na świat i indywidualny styl.
Wystawę uzupełniają fotografie reporterskie dokumentujące pracę grupy podczas zajęć, ukazujące proces twórczy, zaangażowanie i atmosferę wspólnego działania. To doskonała okazja, by spotkać autorów prac, porozmawiać o fotografii i zanurzyć się w różnorodnych kadrach pełnych emocji, wrażliwości i świeżego spojrzenia.
Autorzy: Izabella Aleksandrowicz, Aniela Buczek, Maciej Buczek, Justyna Chądzyńska, Kamila Dziumak, Andrzej Konarowski, Agnieszka Łączyńska, Barbara Majszczyk, Pola Pustoła, Agnieszka Zabłocka Gasek, Wacław Żurko.
Zbiór ogarnięty 2026
Miejsce wystawy: Miejski Dom Kultury
Adres: Bogusławskiego 14 : Sulejówek
Lokalizacja: