Przez Pryzmat - wystawa fotografii hol Miejskie Ośrodek Kultury Gniezno

Miejskie Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza 2 czerwca 2026 roku, o godz. 18.00 do holu MOK na zbiorową wystawę fotografii "Przez Pryzmat" członków otwartej grupy fotograficznej działającej w MOK w Gnieźnie. Wystawa potrwa do 30 czerwca 2026 roku. Wstęp wolny.

Grupa ma już na swoim koncie wspólną wystawę tematyczną przygotowaną w ubiegłym roku z okazji jubileuszu 1000-lecia pierwszych koronacji Polski. Obecna ekspozycja jest jednak znacznie swobodniejszą i bardziej osobistą prezentacją twórczości uczestników. Pokazuje tematy, emocje i spojrzenia, które naprawdę interesują fotografów i fotografki spotykających się co miesiąc w naszym ośrodku.

Pryzmat rozszczepia światło na wiele barw. Fotografie prezentowane na wystawie działają podobnie – z codzienności wydobywają emocje, znaczenia i historie, które często umykają w pośpiechu.

Prowadzenie grupy: Waldek Stube

Koordynacja: Marta Karalus-Kuszczak

Uczestnicy i uczestniczki: Katarzyna Dzionek, Bogumiła Hernacka, Agata Jakubowska, Renata Janocka, Kinga Jóźwiak, Antoni Kałużny, Karol Kałużny, Hubert Kajdan, Filip Klamecki, Remigiusz Kosmala, Mateusz Madaj, Rafał Mikuła, Daniel Mopert, Karolina Napiwodzka, Krzysztof Skibiński, Krzysztof Śniegowski, Angelika Stachowska, Michał Stępniewski, Sebastian Uciński, Kamil Wolek.

Przez Pryzmat

wtorek 2 czerwiec 2026 18:00

wtorek 2 czerwiec 2026
wtorek 30 czerwiec 2026

Miejsce wystawy: Hol MOK
Adres: Łubieńskiego 11 : Gniezno

Lokalizacja:

Podobne artykuły

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.