Aneta Nieścior - Wzlatuję ponad słońce - wystawa fotografii Galeria Pomost Lublin

Galeria Pomost w Lublinie zaprasza 29 maja 2026 roku, o godz. 19.00 wystawę prac Anety Nieścior "Wzlatuję ponad słońce". Wystawa będzie prezentowana do 28 czerwca 2026 roku. Wstęp wolny.

Obraz ujawnia //proces// ujawniania obrazu - dotykam tego co najczulsze i pozbawione dostępu. Chęć intymnego dialogu, konfesyjne odkrycie, akt poznania i przyjęcia. “Obraz” - integralna część. Namacalny zapis istnienia.

Aneta Nieścior - urodzona w Lublinie. Absolwentka wyższych studiów artystycznych Instytutu Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie. Dyplom w Katedrze Rysunku i Malarstwa pod kierunkiem prof. Jana Ferenca. Pracuje w wielu obszarach twórczych takich jak: malarstwo, rysunek, fotografia, muzyka. Realizuje autorskie projekty sceniczne w oparciu o własne teksty, muzykę i scenografię. Współtwórca projektów muzycznych "Piekło", "Wir", "Te Upały", "PEDET", „Wielkie Nieba”, „Pieśni z wiatru i dymu”. Współpraca z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych "Gardzienice".

Aneta Nieścior - Wzlatuję ponad słońce

piątek 29 maj 2026 19:00

sobota 30 maj 2026
niedziela 28 czerwiec 2026

Miejsce wystawy: Galeria Pomost
Adres: Kiepury 5a : Lublin

Lokalizacja:

Podobne artykuły

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.