Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Galeria PAcamera w Suwałkach zaprasza 9 października br,  o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Wacława Wantucha pt. "Akt 2".

Awcław Wantuch - Akt 2
 

Wacław Wantuch, jeden z najwybitniejszych polskich fotografów zajmujących się fotografią studyjną, a konkretnie aktem. Artysta zajmuje się głównie fotografią czarno-białą, specjalizuje się w aktach kobiecych, nierzadko w zaskakujących ujęciach.

Wacław Wantuch - Akt 2

Wacław Wantuch - urodzony w 1965 w Tuchowie. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się fotografią artystyczną. Mieszka i pracuje w Krakowie. Jest autorem i ilustratorem książki Kamień Wawelski (wyd. Castor, Kraków 1992). Poza fotografią zajmuje się również reżyserią spektakli teatralnych Kamień, światło, dźwięk (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, 1992). Opublikował następujące albumy fotograficzne: Kraków (wyd. Sepia Collection, Kraków 2001) , Akt (wyd. Bosz, Olszanica 2003), Kraków (wyd. Art Partner, Kraków 2003), Akt 2 (wyd. Bosz, Olszanica 2003). Brał udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

 Galeria PAcamera
Adres: ul. Noniewicza 71, Suwałki
Wacław Wantuch - Akt 2
Wernisaż wystawy: 9 października br, godz. 18.00
Termin wystawy: 9 październik - 22 listopad 2009 r
W górę