forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Anna Bodnar - Dialog z ciałem i sexualnością

Miasto - foto-info.pl.

Organiazatorzy Spotkań ze Sztuką oraz bar wegetriański Melasa w Rybniku zapraszają na 2 października 2009r, o godz. 18.30 na wernisaż wystawy fotografii Anny Bodnar pt. "Dialog z ciałem i sexualnością".

Anna Bodnar - Dialog z ciałem i sexualnością

Wystawa jest poszukiwaniem siebie w świecie nietolerancji i obłudy. Jest strachem przed przemijaniem i brakiem akceptacji. Jest poszukiwaniem Rajów utraconych oraz obawą że te obecne przeminą. Jest próbą zmierzenia się z tematami, które mnie przerażają.

Anna Bodnar - Dialog z ciałem i sexualnością

W ramach Spotkania ze sztuką odbędzie się również slajdowisko pt. "Maroko" którego autorem jest Jan Liniany - zdjęcia z miesięcznej wyprawy autostopem z tygodniowym trekkingiem w Atlasie Wysokim i zdobyciem szczytu Jebel Toubkal 4160m n.p.m.

W programia spotkańia  przeidzian jest prezentacja poetycka ,Heliotrop autor - Szymon Stoczek

Tłem muzycznym Spotkania ze sztuką będzie koncert zespu Kurcząt z Rybnika - dawka alternatywnej muzy (alternativ rock)

Anna Bodnar - Dialog z ciałem i sexualnością

Anna Bodnar -  ur. w 1982 r. Mieszka w Bielsku-Białej. Z wykształcenia filolog i grafik komputerowy. Obecnie grafik w agencji reklamowej. Fotografuje od kilku lat. Od marca 2008 - członek Związku Polskich Artystów Fotografików. O sobie: Odkąd pamiętam interesuje mnie sztuka wizualna, gdyż często przekazuje więcej niż słowa. Przez całe życie szukałam artystycznego sposobu wyrażenia siebie. To, co robię to moja pasja, to niechęć do plastikowego świata. Źródłem inspiracji jest dla mnie życie codzienne jak również literatura piękna. Do swoich prac mam bardzo emocjonalny stosunek, ponieważ w dużej mierze wyrażają mnie. W swojej twórczości posługuję się fotografią oraz różnymi programami do obróbki grafiki. W pracy bardzo często wykorzystuję najtańszą, zawsze punktualną modelkę, czyli siebie.

Anna Bodnar - Dialog z ciałem i sexualnością

„Spotkania ze Sztuką” trwają nieprzerwanie od jesieni 2005 roku i mają na celu zaprezentowanie i promocję twórczości z różnych dziedzin sztuki: poezji, muzyki, kabaretu, fotografii, malarstwa, tańca, teatru... obok znanych osobowości występują niejednokrotnie ci najmniej znani, stawiając „swoje pierwsze kroki”. Wokół cyklicznie odbywających się imprez krystalizuje się środowisko artystów oraz pasjonatów sztuki. Sukcesywna promocja w lokalach, domach kultury, Teatrze Ziemi Rybnickiej oraz mediach w dużej mierze przyczyniła się do powstania nowych grup twórczych oraz umocnienia i promocji istniejących.Masala - Bar Wegetariański
Adres: ul. Powstańców Śląskich 16a (w pasażu), Rybnik
Anna Bodnar - Dialog z ciałem i sexualnością - Spotkania ze Sztuką
2 października 2009 r, godz. 18.30, wstęp wolny
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież