forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Kuba Szopka - Kto Ty jesteś? Polak stary...

Miasto - foto-info.pl.

Poznańska Galeria Miejska Arsenał zaprasza 24 sierpnia 2009 roku o godz. 18 na wernisaż prac autorstwa młodego grafika i fotografa Kuby Szopki "Kto Ty jesteś? Polak stary...".

Kuba Szopka - Kto Ty jesteś? Polak stary…
 
Wybrane prace mają za zadanie zwrócenie uwagi odbiorcy na największe niedogodności i problemy, z jakimi spotykają się na co dzień w naszym kraju osoby starsze. - Obok prac przedstawiających brak wystarczających środków do godnego życia ludzi starszych, pojawią się również plakaty ilustrujące wykluczenie społeczne i lęk przed nadchodzącą śmiercią - mówi Kuba Szopka, autor plakatów. - Tematyka, którą tym razem chciałbym zaprezentować, jest mi wyjątkowo bliska. Głównym bohaterem plakatów jest bowiem mój dziadek – ktoś dla mnie wyjątkowy.

Zbiór prezentowanych prac tworzy 15 plakatów w formacie 100×70cm.

Kuba Szopka – ur. 1984 roku w Poznaniu. Grafik i fotograf, absolwent Wydziału Grafiki poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2008 roku obronił dyplom w pracowni plakatu Eugeniusza Skorwidera. Jego prace prezentowane były podczas wystawy zbiorowej „Rzemieślnicy i artyści” w klubie Piwnica 21 w 2006 roku. Interesuje się grafiką, fotografią, Internetem oraz nowymi technologiami.Arsenał Galeria Miejska
Adres: Stary Rynek 3, Poznań
Kuba Szopka - Kto Ty jesteś? Polak stary…
Wernisażwystawy: 24 sierpień 2009 r, godz. 18
Wystawa czynna: 24 sierpień - 10 wrzesień 2009r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież