forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Justyna Łada - Uwikłana

Miasto - foto-info.pl.

Sandomierska Cafe Galeria zaprasza 14 sierpnia 2009 roku, godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Justyny Gentile Łada p.t. "Uwikłana".

Justyna Łada - Uwikłana
 
„Uwikłana” to debiutancki zestaw fotografii Justyny GENTILE Łada (Szczecin 2009, Londyn 2009). Cykl ten tworzą fotogramy ukazujące kobiety - manekiny, kobiety - lalki. Autorka podejmuje problem egzystencji ludzkiej, a w szczególności kobiety we współczesnym świecie. Pokazuje, jak bardzo jesteśmy uwikłani w świat zewnętrzny - świat, który nas zmusza, byśmy nakładali maski i odgrywali zadane nam role. Autorkę fascynuje fotografia inscenizowana, którą traktuje jako rodzaj autoteatru. W jej pracach widać ślad malarstwa surrealistów. Nie interesuje ją zastana rzeczywistość, lecz możliwość kreacji i przetwarzania. W zestawie tym autorka stworzyła intrygujący nastrój, który skłania do refleksji nad naszą kondycją we współczesnym świecie.
 
Justyna Łada - Uwikłana

Justyna Łada - pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego - fotografią zajmuje się od 2002 roku. Uprawia fotografię inscenizowaną, akt i portret. Swoje prace prezentowała na kilkunastu wystawach zbiorowych. W kwietniu 2009 roku została przyjęta do Związku Polskich Artystów Fotografików.
 
Justyna Łada - Uwikłana
 

Cafe Galeria
Adres: Rynek 25/26, Sandomierz
Justyna Gentile Łada - Uwikłana
Wernisaż wystawy: 14 sierpnia 2009 r, godz. 18.00
 
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież