Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Galeria Da Vinci w Jastrzębiu Zdroju zaprasza na wystawę fotografii członków szczecińskiego Fotoklubu pt. „Znajomy znajomego”.

fot. Marek Grum
fot. Marek Grum

Premierowy wernisaż cyklu zdjęć pt. „Znajomy znajomego”, odbył się 30 stycznia 2008 Szczecinie w Galerii Miejsce Sztuki OFFicyna, następnie wystawa w roku 2008 prezentowana była w Muzeum Fotografii w Bydgoszczy, w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle n/Notecią, oraz w Galerii Gromada w Pile.

Na wystawę składa się 32 czarno-białych fotografii, autorami których są członkowie Fotoklubu Szczecin: Lidia Barej, Danuta Kotula-Krajewska, Asia Walczak, Monika Wilczyska, Jolanta Szabłowska, Marek Grum, Jorgen Jorgensen, Irek Kwaśniewski, Artur Magdziarz, Grzegorz Mielewczyk, Krzysztof Misiewicz, Paweł Myśliwski, Mariusz Pawłowski, Arek Rucki, Mateusz Szabelski, Sławomir Stępień, Radek Wesołowski.

Znajomy znajomego, niby ktoś obcy, ale wszyscy go znają. Nikt go nie widział, a wiemy o nim wszystko, przecież to znajomy znajomego. Pojawia się i znika w setkach opowieści. Intryguje, zaskakuje, zaciekawia i pomimo, że słyszeliśmy o nim mnóstwo historii, każda kolejna wydaje się ciekawsza. Bo wie Pan, znajomy znajomego, ten, co to wie Pan... A słyszała Pani, znajomy znajomego, to... prrrooszę Panią!!! To się nie mieści w głowie...!


Galeria Da Vinci
Adres: ul. Witczaka 3a, Jastrzębie Zdrój
Wystawa zbiorowa Fotoklubu Sczecin - Znajomy znajomego
Termin wystawy: 1 - 31 sierpnia 2009r.
Strona domowa: Fotoklub Sczecin

W górę