forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Światowidz - wystawa fotografii

Miasto - foto-info.pl.

Galeria Pusta mieszcząca się w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach, zaprasza na wystawę fotografii pt. "Światowidz". Autorzy Krzysztof Szlapa, Łukasz Biederman, Robert Panas oraz Tomasz Zając zapraszają 5 sierpnia 2009 r, o godz. 17.00 na wernisaż wystawy.

Łukasz Biederman
fot. Łukasz Biederman

Fotografując w miejscach, na które inni nie zwróciliby uwagi, znajdujemy siebie samych. Zwracamy szczególną uwagę na sposób kadrowania. Nasze podejście ma coś z osobistego dokumentu, ale świat, który pokazujemy, przez użycie odpowiednich aparatów lub przez dobór motywów staje się niesamowity w swojej naturalności. Nawet w miejscach powszechnie uważanych za niefotogeniczne twoarzymy światy, które fascynują ludzi.
Myślę, że nasz wspólny mianownik leży głębiej niż na poziomie tematu zdjeć. Moim zdaniem jest to podejście do fotografii w ogóle.

Krzysztof Szlapa

fot. Robert Panas
fot. Robert Panas

Górnoślaskie Centrum Kultury
Galeria Pusta
Adres: pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Krzysztof Szlapa, Łukasz Biederman, Robert Panas, Tomasz Zając - Światowidz
Wernisaż wystawy: 5 sierpień 2009 r, godz. 17.00
Termin wystway: 5 sierpień - 27 wrzesień 2009
Strona Domowa: Galeria Pusta

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież