forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Michał Radka - Zagłębie z powietrza

Miasto - Sosnowiec.

banerek Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki zaprasza 17 czerwca 2016 roku o godz. 17.00 na spotkanie autorskie oraz wernisaż wystawy fotografii Michała Radki pt. "Zagłębie z powietrza".

Wystawa fotografii "Zagłębie z powietrza" to urzekające zdjęcia miast, osiedli, terenów przemysłowych i rekreacyjnych. W czasie oglądania jego fotografii odczuwamy niedowierzanie, że Zagłębie jest, aż tak piękne.

Kurator: Rafał Bryła

Michał Radka mieszka w Dąbrowie Górniczej i od ponad dwudziestu lat jest zapalonym paralotniarzem, który ogląda nasz region w podniebnych przestworzach. W czasie lotów robi zdjęcia. Takie spojrzenie pozwala mu dostrzec wszystko to, co z perspektywy pieszego jest mało lub wcale niewidoczne.


Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki
Adres: Zamkowa 2, Sosnowiec
Michał Radka - Zagłębie z powietrza
Wernisaż wystawy: 17 czerwiec 2016 r., godz. 17.00
Termin wystawy: 17 czerwiec - 14 wrzesień 2016 r.

 

Podobne artykuły :

» Jowita Mormul - Replikacje

Galeria 022 mieszcząca się w Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie zaprasza 26 września 2016 roku o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Jowity Mormul pt. „Replikacje”.

» Wacław Wantuch - Platinium

Leica 6x7 Gallery Warszawie zaprasza 15 września 2016 roku o godz. 19.00 na Wernisaż wystawy fotografii Wacława Wantucha pt. „Platinium”. Leica 6×7 Gallery zaprezentuje nowe oblicze oraz nowy...

» Stefania Gurdowa - Klisze przechowuje się

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne oraz Galeria Nierzeczywista w Rzeszowie zaprasza Wernisaż w 12 sierpnia o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt. „Klisze przechowuje się”...

» 100x100 - Stefan Arczyński - wystawa fotografii

Muzeum Miejskie Wrocławia, Stary Ratusz zaprasza 30 lipca 2016 roku o godz. 17.00 na wystawę fotografii Stefana Arczyńskiego z okazji setnych urodzin artysty.

» Michał Edward Dudek - Wystawa heliografii

Zapraszamy 20 czerwca 2016 roku o godz. 19.00 do Kawiarnii Kosmos we Wrocławiu na wernisaż wystawy heliografii Michała Edwarda Dudka. Wystawa dedykowana wybitnemu aktorowi Zdzisławowi...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież