forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Mirosław Miranowicz - Open Book – prolog

Miasto - Jaworzno.

miranowiczGaleria Pusta cd. w Jaworznie zaprasza 6 kwietnia 2016 roku o godz. 17.30 na wernisaż wystawy fotografii Mirosława Miranowicza pt. „Open Book – prolog”.

Mirosław Miranowicz szuka odpowiedzi jak stare techniki mogą pomagać w przekazywaniu treści współcześnie. Pracuje nad kilkoma cyklami zdjęć używając mokrej płyty kolodionowej wynalezionej przez Fredericka Scotta Archera w 1851 roku.

Tymi cyklami są: pasje, stara architektura, portrety, krajobraz, ogród, bukiety, stare lampy a także fotografie pojedyncze. Na wystawie prezentuje prace z cyklu Open Book - portrety kobiet.

Mirosław Miranowicz - urodzony, mieszkający i pracujący w Jaworznie. Pasjonat, samodzielnie zgłębiający tajniki fotografii w historycznych technikach szlachetnych. Członek Szkoły Widzenia w Jaworznie oraz Klubu Miłośników Fotografii przy MOKSiR w Chełmku. Współtwórca albumu fotograficznego Jaworzno - Miasto w fotografii "Szkoły Widzenia". Prace znajdują się w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, MCKiS w Jaworznie, ASP w Katowicach, Galerii Pustej cd. w Jaworznie oraz w zbiorach kolekcjonerów indywidualnych.


Galeria Pusta cd.
Adres: ul Fabryczna 37, Jaworzno
Mirosław Miranowicz - Open Book – prolog
Wernisaż wystawy: 6 kwiecień 2016 r., godz. 17.30
Termin wystawy: 6 - 26 kwiecień 2016 r.

 

Podobne artykuły :

» Jowita Mormul - Replikacje

Galeria 022 mieszcząca się w Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie zaprasza 26 września 2016 roku o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Jowity Mormul pt. „Replikacje”.

» Wacław Wantuch - Platinium

Leica 6x7 Gallery Warszawie zaprasza 15 września 2016 roku o godz. 19.00 na Wernisaż wystawy fotografii Wacława Wantucha pt. „Platinium”. Leica 6×7 Gallery zaprezentuje nowe oblicze oraz nowy...

» Stefania Gurdowa - Klisze przechowuje się

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne oraz Galeria Nierzeczywista w Rzeszowie zaprasza Wernisaż w 12 sierpnia o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt. „Klisze przechowuje się”...

» 100x100 - Stefan Arczyński - wystawa fotografii

Muzeum Miejskie Wrocławia, Stary Ratusz zaprasza 30 lipca 2016 roku o godz. 17.00 na wystawę fotografii Stefana Arczyńskiego z okazji setnych urodzin artysty.

» Michał Edward Dudek - Wystawa heliografii

Zapraszamy 20 czerwca 2016 roku o godz. 19.00 do Kawiarnii Kosmos we Wrocławiu na wernisaż wystawy heliografii Michała Edwarda Dudka. Wystawa dedykowana wybitnemu aktorowi Zdzisławowi...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież