Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

wystawa 10Zapraszamy na wystawę fotografii we wrocławskiej galerii OKO pt. „Bezmoc” której autorem jest Michał Buddabar. Wystawę będzie można oglądać do 11 marca 2016 roku. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Kontrowersyjny artysta, który od sześciu lat zajmuje się fotografią. Mimo krótkiego doświadczenia przebojem i własnym stylem postrzegania świata wygrał wiele konkursów, wyróżnień i publikacji prasowych.

Pracuje wyłącznie na aparatach klasycznych analogowych, tylko przy świetle zastanym. Specjalista od pokazywania poprzez akt, portret oraz reportaż, otaczającego świata w sposób bardzo bezpośredni od narodzin aż po śmierć.

Za pomocą obiektywu ukazuje rzeczy i sceny, których na co dzień nie postrzegamy lub nie chcemy postrzegać. Poprzez tą właśnie bezpośredniość oraz zawartą w fotografiach treść, wyrobił własny styl, który często spotyka się z ostrą krytyką.

Szczera symbolika i prosta estetyka autora, ujmuje bezpośredniością i zmusza do zastanowienia się nad naszym sposobem postrzegania świata. Jak sam mówi sypia z aparatem.


Galeria OKO
Adres: ul. Św. Mikołaja 54/55, Wrocław
Michał Buddabar - Bezmoc
Termin wystawy: 26 luty - 11 marzec 2016

 

W górę