Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

zpaf katowiceGaleria Katowice Związeku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego zaprasza 2 marca 2016 roku o godz. 18.30 na wernisaż wystawy zbiorowej pt. "Epson Digigraphie - nowy wymiar w sztuce kolekcjonerskiej".

Na wystawie pokazane zostaną prace Jacka Boneckiego, Marka Czarneckiego, Andrzeja Dragana, Krzysztofa Gierałtowskiego, Marcina Ryczka, Tomasza Tomaszewskiego, Wacława Wantucha i Janusza Wojcieszaka. Prace autorstwa polskich fotografików, którzy są uczestnikami programu Digigraphie by Epson i swoje odbitki kolekcjonerskie sygnują certyfikatem Digigraphie. Są to najwyższej jakości prace spełniające wszelkie kryteria sztuki kolekcjonerskiej, które zostały wydrukowane w technologii pigmentowej na wyjątkowych bezkwasowych podłożach Epson Sygnature Worthy. Wspólną ich cechą jest niespotykana trwałość na starzenie się, co stanowi o wartości powstałych na nich prac dla rynku sztuki na całym świecie.

Digigraphie to certyfikowany proces wydruku, który umożliwia fotografikom i artystom grafikom tworzenie limitowanych edycji ich prac. Digigraphie to wyznacznik doskonałości spełniający wyjątkowe kryteria i przeznaczony do ściśle określonych zastosowań. Wszystkie limitowane edycje wydruków artystycznych są opatrzone podpisem i pieczęcią autora. Technologię tą zaprezentowano po raz pierwszy podczas obchodów stulecia Wystawy Jesiennej w Paryżu w 2003 roku. Obecnie Digigraphie jest znakiem znanym i cenionym przez artystów z całego świata. Na każdym wydruku Digigraphie znajduje się wytłaczana pieczęć potwierdzająca jego oryginalność.


Galeria Katowice, Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski
Adres: ul. Św. Jana 10 (II piętro), Katowice
Epson Digigraphie - nowy wymiar w sztuce kolekcjonerskiej
Wernisaż wystawy: 2 marzec 2016 r., godz 18.30
Termin wystawy: 2 - 31 marzec 2016 r.

 

W górę