Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

normalna-wojnaGaleria Fotografii B&B działająca w Miejskim Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku Białej zaprasza 4 marca 2016 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Maksa Skrzeczkowskiego pt. „Normalna wojna”.

Projekt Maksa Skrzeczkowskiego „Normalna wojna” powstaje do dzisiaj od lutego 2014 roku na Ukrainie, nie był dotychczas nigdzie szerzej prezentowany.

Maks Skrzeczkowski - magister sztuki, fotograf, podróżnik, wykładowca na Podyplomowych Studiach Fotografii oraz na Wydziale Politologii UMCS, a także w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania. Fotoreporter magazynu „Lajf”, międzynarodowy obserwator wyborów prezydenckich na Ukrainie (2004). Animator kultury - organizator licznych imprez fotograficznych oraz pokazów podróżniczych, koordynator projektu Akademia Odkryć Fotograficznych (prowadzonego w Centrum Kultury w Lublinie przez Pracownię Promocji Dziedzictwa Kulturowego). Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w konkursach fotograficznych oraz za działania w dziedzinie kultury; zasiadał w jury licznych konkursów fotograficznych.
Mieszka i pracuje w Kazimierzu Dolnym


Galeria Fotografii B&B - Miejski Dom Kultury Włókniarzy
Adres: ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała
Maks Skrzeczkowski - Normalna wojna
Wernisaż wystawy: 4 marzec 2016 r.. godz. 18.00
Termin wystawy: 4 - 29 marzec 2016 r.

 

W górę