forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Piotr Krzyżak - Cerkwie Greko-Katolickie Polski Południowo-Wschodniej

Miasto - Toruń.

CerkwieFotogaleria Domu Muz w Toruniu zaprasza 4 lutego 2016r. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Piotra Krzyżaka pt. "Cerkwie Greko-Katolickie Polski Południowo-Wschodniej".

Wystawa jest owocem kilkuletniej pracy, kilkunastu plenerów i wielu dni spędzonych w wyjątkowych miejscach południowo-wschodniej Polski. Przedstawia ona zabytkowe, często zrujnowane obiekty sakralne, osadzone w przepięknym, romantycznym krajobrazie, zapomnianym przez turystów, gdzie życie płynie w zupełnie innym tempie.

Piotr Krzyżak - urodzony w 1961 roku w Lublinie. Z wykształcenia i zawodu informatyk. Jego fotograficzne zainteresowania obejmują pejzaż, architekturę i portret. Jak mówi o sobie: „fotografia dla mnie głównie polega na przekazywaniu uczuć i najważniejsze jest, by ludzie oglądający moje zdjęcia także cokolwiek odczuwali ”.


Fotogaleria Domu Muz
Adres: ul. Podmurna 1/3, Toruń
Piotr Krzyżak - Cerkwie Greko-Katolickie Polski Południowo-Wschodniej
Wernisaż wystawy: 4 luty 2016 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 4 - 29 luty 2016 r

  

Podobne artykuły :

» Jowita Mormul - Replikacje

Galeria 022 mieszcząca się w Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie zaprasza 26 września 2016 roku o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Jowity Mormul pt. „Replikacje”.

» Wacław Wantuch - Platinium

Leica 6x7 Gallery Warszawie zaprasza 15 września 2016 roku o godz. 19.00 na Wernisaż wystawy fotografii Wacława Wantucha pt. „Platinium”. Leica 6×7 Gallery zaprezentuje nowe oblicze oraz nowy...

» Stefania Gurdowa - Klisze przechowuje się

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne oraz Galeria Nierzeczywista w Rzeszowie zaprasza Wernisaż w 12 sierpnia o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt. „Klisze przechowuje się”...

» 100x100 - Stefan Arczyński - wystawa fotografii

Muzeum Miejskie Wrocławia, Stary Ratusz zaprasza 30 lipca 2016 roku o godz. 17.00 na wystawę fotografii Stefana Arczyńskiego z okazji setnych urodzin artysty.

» Michał Edward Dudek - Wystawa heliografii

Zapraszamy 20 czerwca 2016 roku o godz. 19.00 do Kawiarnii Kosmos we Wrocławiu na wernisaż wystawy heliografii Michała Edwarda Dudka. Wystawa dedykowana wybitnemu aktorowi Zdzisławowi...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież