forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Anna66 Andrzejewska - WIĘŹ

Miasto - Katowice.

a66a-wiezOkręg Śląski ZPAF zaprasza w środę 21 października 2015 r. o godz. 18.30 na kolejne spotkanie z fotografią w katowickim Planet Cinema. Gościem spotkania będzie Anna66 Andrzejewska.

Anna66 Andrzejewska - urodzona w 1977 roku w Będzinie. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w Pracowni prof. Ewy Zawadzkiej. Formą wypowiedzi fotograficznej, którą się posługuje jest fotografia kreacyjna. Od początku swojej przygody z fotografią w jej centrum zainteresowania jest człowiek. Inspiracje czerpie z życia codziennego. Jest obserwatorem życia swojego i innych. Interesują ją relacje międzyludzkie z pełną paletą odcieni. Dużą uwagę przywiązuje do fotografii kolorowej jak i czarno-biały minimalizm jest jej bliski. Cechą charakterystyczną jej zdjęć jest „piękna brzydota” i balansowanie na granicy kiczu. W fotografii ceni sobie możliwość kreowania rzeczywistego świata o nierealnej strukturze, a inspiracje czerpie z obserwacji życia realnego jak i ze snu. Przyuważone zachowania, sytuacje przenosi na fotografie oraz krótkie formy filmowe. Jest współautorką krótkometrażowych filmów poklatkowych. Laureatka wielu konkursów polskich i zagranicznych. Jej prace znajdują się w zbiorach Sosnowieckiego Centrum Sztuki w Sosnowcu.


Planet Cinema Katowice - Altus
Adres: ul. Uniwersytecka 13, Katowice - (III piętro)
Anna66 Andrzejewska - WIĘŹ
Termin: 5 październik 2015 r., godz 18.30

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież