forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Krzysztof Ciszewski - Bagaż

Miasto - Bełchatów.

bagazMCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, Fotoklub RP zaprasza od 16 października 2015 r. zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Krzysztofa Ciszewskiego pt. "Bagaż".

"Rodzimy się, ...przemierzamy naszą ziemską drogę, aby ...kiedyś odejść.

Przez cały ten czas gromadzimy nasz BAGAŻ, nasze uczynki dobre i złe, nasze wady, zalety i nawyki. Cechy, na podstawie których po otwarciu naszego bagażu można o nas wiele powiedzieć.

BAGAŻ gromadzimy w “walizkach” myśli i wspomnień ludzi, których spotykamy na ziemskiej drodze.

Zmaterializowałem na swoich fotografiach kilka walizek, których wnętrza ujawniły właścicieli; kim byli, jak przeżyli swój ziemski czas, jakie wspomnienia pozostawili po sobie...

Bohater, zbawca, judasz, czy hipokryta, który zmienia maski, czy ktoś, kto przez całe życie cierpiał przez nałóg trawiący jego oraz jego najbliższych.

WOLNOŚĆ o którą wiecznie walczymy, WIARA, która zawsze w nas była oraz SOLIDARNOŚĆ, która od czasu do czasu “eksploduje”, zwłaszcza wtedy, kiedy zagrożona jest nasza WOLNOŚĆ, to pierwszy z czterech tryptyków składających się na moją wystawę fotograficzną pt. BAGAŻ
Autor


MCK PGE Giganty Mocy
Adres: Plac Gabriela Narutowicza 3, Bełchatów
Krzysztof Ciszewski - Bagaż
Termin wystawy: 16 październik - 6 listopad 2015 r.

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież