Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

foto wystawa plakatMuzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum w Starachowicach zaprasza do w muzealnej „Wieży Ciśnień” na wystawę fotografii Andrzeja Mochonia pt. „Jazz foto”. Ekspozycja dostępna dla zwiedzających do 25 października 2015 roku.

Autor zdjęć w życiu zawodowym jest wieloletnim prezesem Targów Kielce, ale udaje mu się znaleźć trochę czasu na realizację swoich pasji – fotografii. W imieniu artysty gości przywitała Małgorzata Zatorska, która także pasjonuje się fotografią.

Fotografie przedstawiają wybitnych muzyków z gatunku jazz z całego świata. Artysta podróżując po świecie w swoich fotografiach starał się nie tylko ukazać portrety muzyków, ale również oddać ich emocje w blasku reflektorów na scenie.

Andrzej Mochoń - członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest fanem jazzu, uwielbia góry, wspiął się na Mont Blanc i Kilimanjaro. Od 2006 roku jest prezesem zarządu Targów Kielce, jednym z twórców Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. W 2009 roku objął stanowisko konsula honorowego Republiki Federalnej Niemiec w Kielcach. Jest doktorem geologii, zna pięć języków.


Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum w Starachowicach
Adres: Wielkopiecowa 1, Starachowice
Andrzej Mochoń - Jazz foto
Termin wystawy: 4 wrzesień - 25 październik 2015 r.

W górę