forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Andrzej Mochoń - Jazz foto

Miasto - Starachowice.

foto wystawa plakatMuzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum w Starachowicach zaprasza do w muzealnej „Wieży Ciśnień” na wystawę fotografii Andrzeja Mochonia pt. „Jazz foto”. Ekspozycja dostępna dla zwiedzających do 25 października 2015 roku.

Autor zdjęć w życiu zawodowym jest wieloletnim prezesem Targów Kielce, ale udaje mu się znaleźć trochę czasu na realizację swoich pasji – fotografii. W imieniu artysty gości przywitała Małgorzata Zatorska, która także pasjonuje się fotografią.

Fotografie przedstawiają wybitnych muzyków z gatunku jazz z całego świata. Artysta podróżując po świecie w swoich fotografiach starał się nie tylko ukazać portrety muzyków, ale również oddać ich emocje w blasku reflektorów na scenie.

Andrzej Mochoń - członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest fanem jazzu, uwielbia góry, wspiął się na Mont Blanc i Kilimanjaro. Od 2006 roku jest prezesem zarządu Targów Kielce, jednym z twórców Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. W 2009 roku objął stanowisko konsula honorowego Republiki Federalnej Niemiec w Kielcach. Jest doktorem geologii, zna pięć języków.


Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum w Starachowicach
Adres: Wielkopiecowa 1, Starachowice
Andrzej Mochoń - Jazz foto
Termin wystawy: 4 wrzesień - 25 październik 2015 r.

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież