forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Jarek Możdżyński - Wyprzedaż

Miasto - foto-info.pl.

wyprzedaz-400 bigGaleria Bielska BWA w Bielsku - Białej zaprasza 27 kwietnia 2015 r., o godz. 18.00 wernisaż wystawy fotografii Jarka Możdżyńskiego pt. „Wyprzedaż”.

Wystawa fotografii związana z projektem „TyDzień Tańca 2015”, przebiegającyn pod hasłem „Balet – Sale”. Baletnice Studia Tańca Entrée fotografowane są zarówno w scenerii sal koncertowych i sceny, jak i w przestrzeni miejskiej, pełnej reklam i krzykliwych haseł „Sale”, „taniej”, „najtaniej”. Jarek Możdżyński zmierzył się jako fotograf z wdziękiem i ruchem baletnic, choć jego specjalnością są zdjęcia sportów ekstremalnych.

Fotografował najlepszych polskich zawodników snowboardu i narciarstwa. Zawodowo i emocjonalnie jest związany z Tatrami, mieszka i pracuje w Zakopanem. „W fotografii najważniejszy jest dla mnie człowiek. W moich projektach nie upiększam, nie wygładzam, pokazuję ludzi i sytuacje takimi, jakimi są. Zawsze starając się na zdjęciach oddać emocje i nastrój, jakie mi towarzyszą przy fotografowaniu” – podkreśla Jarek Możdżyński.

Wystawa fotografii w programie projektu „TyDzień Tańca 2015”.

„TyDzień Tańca” w Bielsku-Białej potrwa od 24 do 29 kwietnia, obejmując obchodzony na całym świecie Międzynarodowy Dzień Tańca. Hasło bielskiego projektu „Balet – Sale” jest wyrazem niezgody na „wyprzedaże” i obniżanie poziomu kultury wysokiej.

Organizatorem Tygodnia Tańca jest Studio Tańca Entrée, współorganizatorem wystawy fotografii – Galeria Bielska BWA.


Galeria Bielska BWA – Klubokawiarnia Aquarium
Adres: ul. 3 Maja 11, Bielsko-Biała
Jarek Możdżyński - Wyprzedaż
Wernisaż wystawy: 27 kwiecień 2015 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 27 kwiecień - 10 maj 2015 r.

Podobne artykuły :

» Ela Waszczuk - Metropolis

Galeria Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza  27 maja o godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii Eli Waszczuk pt. "Metropolis".

» Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2015

W dniach 15 maja – 15 czerwca 2015 roku odbędzie się ósma edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2015 z gościem honorowym - Islandią.

» Sonia Rammer - Wyspa

Galeria Centrum Kultury i Sztuki Wieża Ciśnień w Koninie zaprasza wraz z autorką Sonią Rammer 14 maja 2015 r. o godz. 18.00 na wystawę fotografii pt. "Wyspa".

» Kulturalna Noc Muzeów w WSFiGP

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej 16 maja br. zaprasza wszystkich na kulturalną Noc Muzeów. W programie wystawy, warsztaty, projekcje filmowe i autorskie spotkanie. W godz. 18.00...

» Tomek Sikora - Po drugiej stronie lustra

Zapraszamy 16 maja o godz. 18.00 na wernisaż instalacji Tomeka Sikory pt. "Po drugiej stronie lustra". Wystawa premierowo pokazana zostanie w postaci wielkoformatowej projekcji na witrynach budynku...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież