Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

000gora1Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy zaprasza 20 stycznia br. o godz. 18.00 na wystawę prac Romualda Fajtanowskiego pt. Fotografia. Dekada 2004–14.

Wystawa to podsumowanie ostatnich 10 lat fascynacji fotografią, zdjęcia które można zobaczyć to zapiski z podróży, notatki z wędrówek, jak i niespodziewane ujęcia robione nagle i na gorąco.

Romuald Fajtanowski - absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Od momentu ukończenia studiów w 1987 roku, pracuje jako projektant w założonym przez siebie Studiu Projektowym. Do tej pory opracował ponad 200 projektów wzorniczych i około 300 kompleksowych opracowań graficznych. Od 2007 roku pracuje również w Zakładzie Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, prowadząc zajęcia w autorskiej pracowni projektowania specjalistycznego i ogólnego. Produkty, które zaprojektował, wielokrotnie zdobywały Godło TERAZ POLSKA, uzyskały znak „Dobry Wzór" nadany przez instytut Wzornictwa Przemysłowego, zdobywały także złote medale Międzynarodowych Targów Poznańskich. Fotografią zajmuje się od wielu lat, łącząc swoją pasję z działalnością zawodową. Uczestniczył w różnych konkursach i przeglądach fotograficznych, gdzie zdobył wiele nagród i wyróżnień. Swoje prace prezentował również na licznych wystawach w kraju i za granicą.


Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy
Adres: ul. Gdańska 20, Bydgoszcz
Romuald Fajtanowski - Fotografia. Dekada 2004–2014
Wernisaż wystawy: 20 styczeń 2015 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 20 styczeń - 8 marzec 2015 r.

W górę