Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

boksZapraszamy do klubokawiarni Kafka w Warszawie na wystawę fotografii autorstwa Kuby Pulchnego pt. "Oblicza Boksu". Wstęp wolny. Wystawa potrwa do 15 lutego 2015 roku.

Tematem przewodnim fotografii jest uchwycenie osobowości ukazywanych postaci, a zwłaszcza ich silnej woli i siły charakteru, które są dla nich źródłem motywacji. Bo choć fotografowani nie zawsze schodzą z ringu zwycięscy, to jednak nigdy nie poddają się bez walki.

Wystawa to zbiór czarno-białych fotografii wpisujących się w nurt reportażu sportowego. Oglądając zdjęcia nasuwa nam się na myśl obraz boksu zupełnie odmienny od tego, który znany jest nam z mediów i kronik sportowych. Autor zdjęć nie skupił się na prestiżu dyscypliny, sukcesach i zdobywaniu medali, a przede wszystkim na ciężkich, okupionych wielkim wysiłkiem treningach. Będąc współuczestnikiem bokserskich treningów, fotograf stworzył obraz bokserów, dla których sport jest pasją, która skłania ich do największych poświęceń. To także walka nie tylko z rywalem, ale również z samym sobą - walka ze własnymi słabościami.


Klubokawiarnia Kafka
Adres: ul. Oboźna 3, Warszawa
Kuba Pulchny - Oblicza Boksu
Termin wystawy: 17 styczeń - 15 luty 2015

W górę