forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Kuba Pulchny - Oblicza Boksu

Miasto - foto-info.pl.

boksZapraszamy do klubokawiarni Kafka w Warszawie na wystawę fotografii autorstwa Kuby Pulchnego pt. "Oblicza Boksu". Wstęp wolny. Wystawa potrwa do 15 lutego 2015 roku.

Tematem przewodnim fotografii jest uchwycenie osobowości ukazywanych postaci, a zwłaszcza ich silnej woli i siły charakteru, które są dla nich źródłem motywacji. Bo choć fotografowani nie zawsze schodzą z ringu zwycięscy, to jednak nigdy nie poddają się bez walki.

Wystawa to zbiór czarno-białych fotografii wpisujących się w nurt reportażu sportowego. Oglądając zdjęcia nasuwa nam się na myśl obraz boksu zupełnie odmienny od tego, który znany jest nam z mediów i kronik sportowych. Autor zdjęć nie skupił się na prestiżu dyscypliny, sukcesach i zdobywaniu medali, a przede wszystkim na ciężkich, okupionych wielkim wysiłkiem treningach. Będąc współuczestnikiem bokserskich treningów, fotograf stworzył obraz bokserów, dla których sport jest pasją, która skłania ich do największych poświęceń. To także walka nie tylko z rywalem, ale również z samym sobą - walka ze własnymi słabościami.


Klubokawiarnia Kafka
Adres: ul. Oboźna 3, Warszawa
Kuba Pulchny - Oblicza Boksu
Termin wystawy: 17 styczeń - 15 luty 2015

Podobne artykuły :

» Ela Waszczuk - Metropolis

Galeria Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza  27 maja o godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii Eli Waszczuk pt. "Metropolis".

» Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2015

W dniach 15 maja – 15 czerwca 2015 roku odbędzie się ósma edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2015 z gościem honorowym - Islandią.

» Sonia Rammer - Wyspa

Galeria Centrum Kultury i Sztuki Wieża Ciśnień w Koninie zaprasza wraz z autorką Sonią Rammer 14 maja 2015 r. o godz. 18.00 na wystawę fotografii pt. "Wyspa".

» Kulturalna Noc Muzeów w WSFiGP

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej 16 maja br. zaprasza wszystkich na kulturalną Noc Muzeów. W programie wystawy, warsztaty, projekcje filmowe i autorskie spotkanie. W godz. 18.00...

» Tomek Sikora - Po drugiej stronie lustra

Zapraszamy 16 maja o godz. 18.00 na wernisaż instalacji Tomeka Sikory pt. "Po drugiej stronie lustra". Wystawa premierowo pokazana zostanie w postaci wielkoformatowej projekcji na witrynach budynku...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież