forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Daniel Ejsymont - Ostrołęka – Portret Miasta

Miasto - foto-info.pl.

0a5Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografii pt. "Ostrołęka – Portret Miasta" której autorem jest Daniel Ejsymont.

Wystawa jest próbą przedstawienia Ostrołęki i jej mieszkańców w bardzo szerokim zakresie, od typowego miejskiego pejzażu przez udokumentowanie imprez kulturalnych i sportowych po portrety naszych mieszkańców. Premiera wystawy miała miejsce w mieście partnerskim Meppen w listopadzie 2014.

Wernisaż odbędzie się 16 stycznia (piątek) o godzinie 18 w hallu OCK przy ul. Inwalidów Wojennych. Zapraszamy.

Daniel Ejsymont - rocznik 1965. Pochodzę z Białegostoku gdzie jeszcze jako dziecko stawiałem pierwsze kroki w fotografii pod czujnym okiem mojego taty oraz jego dwóch wspaniałych przyjaciół z Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego, którego później również byłem członkiem. Los sprawił, że przeprowadziłem się do Ostrołęki, w której mieszkam i pracuję od 25 lat.


Ostrołęckie Centrum Kultury
Adres: ul. Inwalidów Wojennych 23, Ostrołęka
Daniel Ejsymont - Ostrołęka – Portret Miasta

Podobne artykuły :

» Ela Waszczuk - Metropolis

Galeria Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza  27 maja o godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii Eli Waszczuk pt. "Metropolis".

» Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2015

W dniach 15 maja – 15 czerwca 2015 roku odbędzie się ósma edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2015 z gościem honorowym - Islandią.

» Sonia Rammer - Wyspa

Galeria Centrum Kultury i Sztuki Wieża Ciśnień w Koninie zaprasza wraz z autorką Sonią Rammer 14 maja 2015 r. o godz. 18.00 na wystawę fotografii pt. "Wyspa".

» Kulturalna Noc Muzeów w WSFiGP

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej 16 maja br. zaprasza wszystkich na kulturalną Noc Muzeów. W programie wystawy, warsztaty, projekcje filmowe i autorskie spotkanie. W godz. 18.00...

» Tomek Sikora - Po drugiej stronie lustra

Zapraszamy 16 maja o godz. 18.00 na wernisaż instalacji Tomeka Sikory pt. "Po drugiej stronie lustra". Wystawa premierowo pokazana zostanie w postaci wielkoformatowej projekcji na witrynach budynku...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież