forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Leszek Golubiński - BLOK

Miasto - foto-info.pl.

leszek golubinskiZakładowy Dom Kultury we Wrocławiu zaprasza 16 stycznia o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Leszka Golubińskiego pt. BLOK.

Fotografuje architekturę, bo architektura nie ma zwyczaju uciekać z kadru, tak jak większość innych tematów. Czasem tylko przydatna chmura zdąży gdzieś zwiać, albo słońce czmychnie na drugą stronę budynku. Bawi się również w streetphoto, korzystając z tego że ciekawe rzeczy także innym umykają z kadru. Z rozglądania się po świecie powstają abstrakcyjne wycinki rzeczywistości, pozbawione naturalnego kontekstu lub postawione w innym, nieoczekiwanym; te fotki żyją swoim życiem, nie mają dominującego tematu. Architekturą peerelowskiego modernizmu interesował się jeszcze zanim stało się to modne.


Zakładowy Dom Kultury - Klubogaleria Neon Side
Adres: ul. Ruska 46c, Wrocław
Leszek Golubiński - BLOK
Wernisaż wystawy: 16 styczeń 2015 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 16 styczeń - 12 luty 2015 r.

Podobne artykuły :

» Ela Waszczuk - Metropolis

Galeria Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza  27 maja o godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii Eli Waszczuk pt. "Metropolis".

» Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2015

W dniach 15 maja – 15 czerwca 2015 roku odbędzie się ósma edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2015 z gościem honorowym - Islandią.

» Sonia Rammer - Wyspa

Galeria Centrum Kultury i Sztuki Wieża Ciśnień w Koninie zaprasza wraz z autorką Sonią Rammer 14 maja 2015 r. o godz. 18.00 na wystawę fotografii pt. "Wyspa".

» Kulturalna Noc Muzeów w WSFiGP

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej 16 maja br. zaprasza wszystkich na kulturalną Noc Muzeów. W programie wystawy, warsztaty, projekcje filmowe i autorskie spotkanie. W godz. 18.00...

» Tomek Sikora - Po drugiej stronie lustra

Zapraszamy 16 maja o godz. 18.00 na wernisaż instalacji Tomeka Sikory pt. "Po drugiej stronie lustra". Wystawa premierowo pokazana zostanie w postaci wielkoformatowej projekcji na witrynach budynku...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież