Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

antosikZapraszamy 23 stycznia 2015 roku o godz. 17.00 do BWA w Jeleniej Górze na wernisaż wystawy fotografii Daniela Antosika pt. Muzyczna konstelacja.

Na wystawie Muzyczna konstelacja zaprezentowane zostaną wielkoformatowe zdjęcia portretowe gwiazd polskiej sceny muzycznej. Będą to wybitni instrumentaliści oraz dyrygenci, którzy na przestrzeni 10 lat koncertowali na słynnym Ogólnopolskim Festiwalu Gwiazdy Promują organizowanym przez Filharmonię Dolnośląską, stawiającym sobie za cel promocję muzyki oraz wybitnych, młodych artystów, laureatów konkursów muzycznych zapraszanych do wspólnego koncertowania przez wybitnych artystów i pedagogów o uznanym dorobku.

Daniel Antosik (ur. 1973) fotografujący dziennikarz, z wykształcenia politolog. Redaktor Nowin Jeleniogórskich, twórca Galerii Za Miedzą założonej w zrujnowanych wnętrzach dawnego kościoła ewangelickiego w Lubomierzu. Zajmuje się organizacją najróżniejszych przedsięwzięć kulturalnych – plastycznych, muzycznych, filmowych i teatralnych. W roku 2008 zrealizował akcję twórczą pod hasłem Teraz – dowód współistnienia z udziałem ponad stu fotografujących, zorganizowaną z okazji 50-lecia Nowin Jeleniogórskich i 900-lecia Jeleniej Góry.

Organizator wystawy: Biuro Wystaw Artystycznych, Filharmonia Dolnośląska.


BWA Jelenia Góra
Adres: ul. Długa 1, Jelenia Góra
Daniel Antosik - Muzyczna konstelacja
Wernisaż wystawy: 23 styczeń 2015 r., godz. 17.00
Termin Wystawy: 23 styczeń - 28 luty 2015 r.

W górę