Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

01Stowarzyszenie Uratujmy Życie zaprasza do Galerii Szybu Wilson w Katowicach na wernisaż wystawy fotografii Pomiędzy wczoraj a jutro – najwyższy czas na nadzieję, który odbędzie się w najbliższą sobotę 17 stycznia o godz. 15.00.

Podczas wernisażu zaprezentowanych zostanie ponad 100 fotografii, przedstawiających dzieci chore na nieuleczalną chorobę Sanfilippo, które zostały wykonane przez fotografów z całej Polski, wywodzących się z Akademii Fotografii Dziecięcej.

W trakcie wystawy nastąpi również uroczysta premiera klipu do piosenki Jesteś w nas zespołu Airside, nagranego z podopiecznymi stowarzyszenia wraz z aktorem Kacprem Kuszewskim.
Nie mogąc zatrzymać choroby, zatrzymujemy chwile w obiektywie, żeby jutro móc cofnąć czas – mamy nadzieję, że w przyszłości diagnoza choroby Sanfilippo nie będzie oznaczała choroby nieubłaganie postępującej, nieuleczalnej, śmiertelnej. Naszym celem i marzeniem jest lek, nad którym pracują polscy naukowcy na Uniwersytecie Gdańskim. To ratunek dla dzieci już chorych, jak i tych, które dopiero urodzą się z tą chorobą. Dlatego właśnie my, rodzice, zbieramy fundusze na kontynuację badań nad lekiem.

Rodzice dzieci z chorobą Sanfilippo


Galeria Szyb Wilson
Adres: Oswobodzenia 1, Katowice
Pomiędzy wczoraj a jutro – najwyższy czas na nadzieję
Wernisaż wystawy: 17 styczeń 2015 r., godz. 15.00

W górę