forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Wystawa fotografii - Pomiędzy wczoraj a jutro – najwyższy czas na nadzieję

Miasto - foto-info.pl.

01Stowarzyszenie Uratujmy Życie zaprasza do Galerii Szybu Wilson w Katowicach na wernisaż wystawy fotografii Pomiędzy wczoraj a jutro – najwyższy czas na nadzieję, który odbędzie się w najbliższą sobotę 17 stycznia o godz. 15.00.

Podczas wernisażu zaprezentowanych zostanie ponad 100 fotografii, przedstawiających dzieci chore na nieuleczalną chorobę Sanfilippo, które zostały wykonane przez fotografów z całej Polski, wywodzących się z Akademii Fotografii Dziecięcej.

W trakcie wystawy nastąpi również uroczysta premiera klipu do piosenki Jesteś w nas zespołu Airside, nagranego z podopiecznymi stowarzyszenia wraz z aktorem Kacprem Kuszewskim.
Nie mogąc zatrzymać choroby, zatrzymujemy chwile w obiektywie, żeby jutro móc cofnąć czas – mamy nadzieję, że w przyszłości diagnoza choroby Sanfilippo nie będzie oznaczała choroby nieubłaganie postępującej, nieuleczalnej, śmiertelnej. Naszym celem i marzeniem jest lek, nad którym pracują polscy naukowcy na Uniwersytecie Gdańskim. To ratunek dla dzieci już chorych, jak i tych, które dopiero urodzą się z tą chorobą. Dlatego właśnie my, rodzice, zbieramy fundusze na kontynuację badań nad lekiem.

Rodzice dzieci z chorobą Sanfilippo


Galeria Szyb Wilson
Adres: Oswobodzenia 1, Katowice
Pomiędzy wczoraj a jutro – najwyższy czas na nadzieję
Wernisaż wystawy: 17 styczeń 2015 r., godz. 15.00

Podobne artykuły :

» Dagmara Dominik-Ogińska - Pejzaże irrealne

Dolnośląski Okręg ZPAF oraz Galeria Za Szafą we Wrocławiu zaprasza 31 lipca 2015 r. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Dagmary Dominik-Ogińskiej pt. "Pejzaże irrealne".

» Iza Maciusowicz - Konotacja

Galeria Obok ZPAF w Warszawie zaprasza w środę 22 lipca 2015 r. o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Izy Maciusowicz pt. "Konotacja".

» Terasa Solarz – Fotografie

Galeria „Ciasna” w Jastrzębiu Zdroju zaprasza 18 czerwca 2015 r. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Teresy Solarz pt. Fotografie i spotkanie z autorką.

» Kobieta na wojnie - wystawa fotografii

Zapraszamy 2 czerwca 2015 r. o godz. 18.00 do Kordegardy w Warszawie, na wystawę prac trzech znakomitych fotoreporterów polskich: Wojciecha Grzędzińskiego, Krzysztofa Millera, Maksymiliana...

» Kasia Fortuna - Siła Piękna

Ney Gallery & Prints w Warszawie zaprasza 13 lutego o godz. 18.00 2015 roku na wernisaż wystawy fotografii Kasi Fortuny pt. Siła Piękna. Wystawa potrwa do 28 lutego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież