forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Tyskie szelki – wystawa Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego

Miasto - foto-info.pl.

TTFTyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 14 stycznia 2015 r. o godz. 18.30 na swoją pierwszą poplenerową wystawę fotograficzną, która odbędzie się w dolnym holu Pasażu Kultury Andromedana w Tychach.

Pokażemy fotografie przedstawiające jeden z symboli naszego miasta, czyli tyskich trolejbusów, wykonane między innymi podczas lipcowego pleneru na terenie zajezdni w Tychach. W jego trakcie mogliśmy obfotografować "trajtki" z każdej strony, zajrzeć pod maskę, odwiedzić myjnię i warsztat. I dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, z których nie zdajemy sobie sprawy, korzystając z tego środka transportu.

Zrobiliśmy także rundkę po mieście, a korzystając z możliwości jazdy trolejbusów bez zasilania z trakcji, mamy zdjęcia z miejsc, gdzie normalnie trolejbus trudno jest zobaczyć.


Tyskie szelki – wystawa poplenerowa
Adres: plac Baczyńskiego 2, Tychy
Wernisaż wystawy: 14 styczeń 2015 r., godz. 18.30
Strona domowa: Tyskie Towarzystwo Fotograficzne

Podobne artykuły :

» Ireneusz Kaźmierczak - 40 lat minęło

Laboratorium Sztuki - Pasaż Kultury Andromeda zaprasza 17 września 2015 r. o 18.30 na pokaz fotografii Ireneusza Kaźmierczaka pt. "40 lat minęło"- wraz z którym – po wakacyjnej przerwie –...

» Kultura - pokaz zdjęć TTF

Tyskie Towarzystwo Fotgraficzne zaprasza 23 kwietnia 2015 r. o godz. 18.30 do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach, na pokaz zdjęć (slide show) o tytule „Kultura”. Wstęp...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież