Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

16Zapraszamy 21 sierpnia o 19.00 do 212 LifeStyle Cafe, Sky Tower we Wrocławiu na wernisaż wystawy fotografii Joanny Motylskiej - Komsty pt. Erotyki kuchenne. Wstęp wolny.

Pojęcie „kuchni w obiektywie artystki” otrzymuje nowe znaczenie. Erotyczne kompozycje są owocem fascynacji strukturą i barwami natury, które zainspirowały autorkę podczas wypraw w niezbadane obszary kuchenne. Zwykłe przedmioty kuchenne zamieniają się w zupełnie nowe, pełne erotyzmu, byty.  Prezentowane fotografie pozwalają odbiorcy ujrzeć nieoczekiwane konteksty tego wszystkiego, co niezauważalne i nieistotne.

Zapraszamy gorąco na obejrzenie zdjęć, które pobudzają zmysły i wyobraźnię, zwłaszcza tą erotyczną, w niezwykłej scenerii cafe LifeStyle.

Joanna Motylska-Komsta - fotoreporter ulotnych chwil i emocji, socjolog. W fotografii, którą jest jej pasją, zwykłe przedmioty zamienia w nowe byty, wyzwalając w ten sposób kreatywność odbiorcy. Prezentowane fotografie pozwalają odbiorcy ujrzeć nieoczekiwane konteksty tego wszystkiego, co niezauważalne i nieistotne. Wiedzę z zakresu fotografii zdobywała w Studium Reklamy w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach, także ukończyła studia socjologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim.


212 LifeStyle Cafe, Sky Tower we Wrocławiu , 1 piętro
Adres: Powstańców Śląskich 95, Wrocław
Erotyki kuchenne - Joanna Motylska - Komsty
Wernisaż wystawy:  21 sierpień 2014 r., godz. 19.00

W górę