Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Bartlomiej Lewicki2Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na retrospektywną wystawę fotografii Bartłomieja Lewickiego pt. Pasje. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 lipca br. o godz. 18.30 w Galerii Fotografii im. Eugeniusza Hanemana w Łodzi.

W czasie trwania wystawy będzie można nabyć w atrakcyjnej cenie unikalne T-shirty ze wzorami zaprojektowanymi przez Bartka Lewickiego.

Bartłomiej Lewicki - urodziny 1985 roku, w Łodzi. Studiował na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Był projektantem i grafikiem. Moja pasja zaczęła się jeszcze w szkole średniej, od poznania Photoshopa.Do wszystkiego dochodziłem metodą prób i błędów, zdobywając wiedzę, gdzie tylko mogłem,aby móc się dalej rozwijać. – mówił, dodając, że jego największą inspiracją były poszukiwania oraz nieodparta chęć osiągnięcia wytyczonego celu. Ostatnio pracował w firmie odzieżowej jako grafik wzornictwa, ale w wolnej chwili podejmował nowe wyzwania niezależne od tematyki. Współpracował między innymi z wydawnictwami dla których robił okładki i tutoriale oraz z muzykami przy przygotowywaniu okładek płyt. Zginął tragicznie w 2012 roku mając zaledwie 27 lat.

Bartlomiej Lewicki

Bartlomiej Lewicki3


Galeria Fotografii im. Eugeniusza Hanemana
Adres: ul. Piotrkowska 102, Łódź
Bartłomiej Lewicki - Pasje
Wernisaż wystawy: 1 lipiec 2014 r., godz. 18.30
Termin wystawy: 1 - 21 lipiec 2014 r.

W górę