Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

tt2Nowa galeria fotograficzna TT Gallery w Poznaniu - zaprasza 27 czerwca br. o godz. 20.00 na wernisaż wystawy fotografii Tomka Tomkowiaka pt. Jungle Fever.

TT Gallery – to nazwa nowej poznańskiej galerii fotograficznej, która zostanie otwarta w najbliższy piątek 27 czerwca w kameralnej pracowni na ostatnim piętrze budynku przy ulicy Wszystkich Świętych 3 w Poznaniu. W trakcie wernisażu wystawy, który rozpocznie się o godz. 20.00, będzie można obejrzeć wystawę zdjęć Tomka Tomkowiaka pod tytułem JUNGLE FEVER. W trakcie spotkania, rozpoczynającego życie galerii, zaprezentowanych zostanie 25 zdjęć z pięciu różnych sesji. Ich wspólnym odniesieniem jest Afryka, gdzie zdjęcia powstały, a także mały aparat z bezlusterkową duszą – Olympus OMD, którym zostały wykonane.

 

Tomek Tomkowiak - jest z wykształcenia filozofem, z zamiłowania podróżnikiem, lecz jego największą pasją jest fotografia. Specjalizuje się w sesjach komercyjnych, głównie czarno-białych, projektach autorskich, a także w zdjęciach typu glamour, beauty, fashion i nude. Od grudnia 2013 r. jest ambasadorem marki OLYMPUS. Dwukrotnie został laureatem konkursu Photo Erotica organizowanego przez polską edycję Playboya, w tym raz otrzymał pierwsze miejsce. Kilkukrotnie jego zdjęcia były publikowane w Magazynie Playboy zarówno w polskich, jak i w zagranicznych wydaniach. Publikuje także w magazynach modowych, podróżniczych i life-stylowych, a ostatnio jego edytoriale ukazują się cyklicznie w amerykańskich czasopismach, jak VOLO Magazine czy FSHM. W swoich fotograficznych podróżach najczęściej odwiedza Afrykę. Wielokrotnie wraca na Zanzibar, który stał się jego drugim domem. W 2011 r. Tomek Tomkowiak wydał pierwszy w Polsce fotograficzny album o Zanzibarze. Obecnie przygotowuje się do wydania dwóch kolejnych: autorskiego albumu Alphabet of Nude i Ethiopia.


TT Gallery w Poznaniu
Adres: ul. Wszystkich Świętych 3, Poznań
Tomek Tomkowiak - Jungle Fever
Wernisaż wystawy: 27 czerwca 2014 roku, godz. 20.00

W górę