Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Konfrontacja/KGF TryptykiKrakowska Grupa Fotograficzna zaprasza 25 listopada 2011 r. o godz. 20.00 do Artefakt Café w Krakowie na zbiorową wystawę fotograficzną pt."Konfrontacja/KGF Tryptyki".

 

Krakowska Grupa Fotograficzna to kolektyw krakowsko-śląski powstały w 2006 roku, łączy fotografów zajmujących się dokumentem, reportażem oraz fotografią uliczną.
KGF współtworzą reporterzy, dziennikarze i podróżnicy.

Dzięki wspólnej inicjatywie fotograficznego bloga, to właśnie w Internecie na co dzień prowadzimy najintensywniejszą wymianę poglądów i doświadczeń. Zbiorowym projektem KGF Tryptyki konfrontujemy nasze spojrzenia fotograficzne. Przyjęta forma tryptyków, mini-historii opowiedzianych przez poszczególnych autorów, stała się punktem wyjścia i wspólnym mianownikiem wystawy. Prezentujemy nie ograniczający indywidualnego spojrzenia każdego z nas, zbiór fotografii o współczesności i człowieku.

Wystawa miała swoją premierę w niezwykłym miejscu w Gliwicach, jakim jest Galeria w Starej Fabryce Drutu. Teraz pokazujemy ten projekt w naszym rodzinnym Krakowie.

Autorzy biorący udział w wystawie: Aleksander Bochenek, Jakub Cholewka, Dorota Kuchna, Karolina Mostek, Marcin Piechota, Michał Płachta, Paweł Repetowski, Przemek Struski, Michał Sygut, Przemek Strzelecki, Danuta Turkiewicz, Aleksander Wasilewski, Ewa Waszkiewicz.

W trakcie wernisażu odbędzie się również multimedialny pokaz projektów fotograficznych poszczególnych członków KGF, wśród nich: projekty z Portugalii, Mongolii, Indii, Francji.

 


Artefakt Café
Adres: ul. Topolowa 40, Kraków
Konfrontacja/KGF Tryptyki
Wernisaż wystawy: 25 listopada 2011 r., godz. 20.00
Termin wystawy: 25 litopad - 16 grudzień 2011 r.

W górę