forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Daniel Raczyński - Fantastyczny świat bajek

Miasto - foto-info.pl.

daniel_raczynski.jpgPolski Instytut w Lipsku zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Daniela Raczyńskiego pt. "Fantastyczny świat bajek, legend, sztuk teatralnych - Fotografie".

 

Stylizowane fotografie porywają nas w surrealne światy i sprawiają, że niemożliwe staje się możliwym. Rozczarowany trywialną rzeczywistością Daniel Raczyński szuka ucieczki w język obrazów teatru i symboliczny świat bajek. Jego zdjęcia wydobywają, dotąd ukryte marzenia, tworzą nowy obszar wypełniony wyobrażeniami i fantasmagoriami, obszar w którym odbiorca puszcza wodze fantazji.

Daniela Raczyńskiego pokazuje po raz pierwszy w Lipsku przekrój swojej aktualnej twórczości. Obrazy pokazują z jednej strony sceny z Teatru Lalka (Warszawa) a z drugiej łączą artystycznie modę i design z motywami bajkowymi.


Polski Instytut w Lipsku - Plan B Kulturkaffee
Adres: Härtelstraße 21, 04107, Leipzig
Daniel Raczyński - Fantastyczny świat bajek, legend, sztuk teatralnych - Fotografie
Wernisaż wystawy: 6 wrzesień 2011 r., godz. 19.30
Termin wystawy: 6 wrzesień - 31 grudzień 2011 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież