Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalnaW ramach cyklu imprez kulturalnych uświetniających Polską Prezydencję w Radzie Unii Europejskiej w dniach 29 - 31 sierpnia 2011 r. w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli odbędzie się wystawa fotografii „Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalna”.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się 30 sierpnia 2011 r. o godz. 18.30 w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
 
W ramach wystawy goście będą mogli zobaczyć zdjęcia pochodzące z pionierskiej wyprawy Kazimierza Nowaka - prekursora polskiego reportażu, dziennikarza, fotografa i globtrotera, który jako pierwszy człowiek na świecie odbył niezwykłą samotną podróż przez Afrykę.

Zostaną również zaprezentowane fotografie z projektów pomocowych dofinansowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na rzecz Afryki w latach 2007 - 2010 w ramach programu polskiej pomocy rozwojowej.

Wystawa „Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalna” odbywać się będzie pod auspicjami: Filipa Kaczmarka - Posła do Parlamentu Europejskiego oraz Krzysztofa Stanowskiego - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.


Parlament Europejski - Bruksela
Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalna
Wernisaż wystawy: 30 sierpień 2011 r., godz. 18.30
Termin wystawy: 29 - 31 sierpień 2011 r.
W górę