forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Afryka polskich podróżników i wolontariuszy

Miasto - foto-info.pl.

Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalnaW ramach cyklu imprez kulturalnych uświetniających Polską Prezydencję w Radzie Unii Europejskiej w dniach 29 - 31 sierpnia 2011 r. w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli odbędzie się wystawa fotografii „Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalna”.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się 30 sierpnia 2011 r. o godz. 18.30 w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli.
 
W ramach wystawy goście będą mogli zobaczyć zdjęcia pochodzące z pionierskiej wyprawy Kazimierza Nowaka - prekursora polskiego reportażu, dziennikarza, fotografa i globtrotera, który jako pierwszy człowiek na świecie odbył niezwykłą samotną podróż przez Afrykę.

Zostaną również zaprezentowane fotografie z projektów pomocowych dofinansowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na rzecz Afryki w latach 2007 - 2010 w ramach programu polskiej pomocy rozwojowej.

Wystawa „Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalna” odbywać się będzie pod auspicjami: Filipa Kaczmarka - Posła do Parlamentu Europejskiego oraz Krzysztofa Stanowskiego - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.


Parlament Europejski - Bruksela
Afryka polskich podróżników i wolontariuszy - edukacja globalna
Wernisaż wystawy: 30 sierpień 2011 r., godz. 18.30
Termin wystawy: 29 - 31 sierpień 2011 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież