Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Michał Ludwiczak - Sny bez koloruGaleria Kolumnowa działająca w Domu Kultury w Rybniku Chwałowicach zaprasza na wystawę fotografii Michała Ludwiczaka pt. "Sny bez koloru".

Sny bez koloru to zbiór fotografii z dwóch krótkich podróży, jakie autor odbył do Lublina i Zamościa. Fascynują go zaułki, bramy i miejsca z klimatem - takie właśnie są miasta Lubelszczyzny, na pozór niezbyt zadbane, ale piękne przez swój autentyzm. Każda brama jest portalem do innego świata, gdzie forma geometryczna tworzy coraz to nowe kształty. Jest tu także kilka fotografii wykonanych w nocy, kiedy miasto staje się jak z dawno nie opowiadanej bajki, a światła latarni wydobywają z mroku fakturę murów i cegieł.

Michał Ludwiczak - (35 l.), Łodzianin, pasjonat fotografii od 1997 roku, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody (Okręg Łódzki) od 2005 roku, obecnie pełni funkcję wiceprezesa. Autor wielu projekcji i prezentacji multimedialnych oraz laureat licznych konkursów fotograficznych. Główne zainteresowania fotograficzne to: pejzaż - szczególnie górski , przyroda - dzikie rośliny i zwierzęta, portret - charakterystyczny oraz akt.

Wystawy zbiorowe:

"Świtanie",
„Przyroda wokół nas".

Wystawy indywidualne:

"Z nadbałtyckich krajów",
"Twarz",
"Przyziemne piękno",
"Szkocja",
"Złotem malowane",
"Tchnienie Szkocji”,
"Sny bez koloru".


Galeria Kolumnowa
Michał Ludwiczak - Sny bez koloru
Adres: ul. 1 Maja 95, Rybnik Chwałowice
Termin wystawy: 27 czerwiec - 31 sierpień 2011 r.
W górę