forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Michał Ludwiczak - Sny bez koloru

Miasto - foto-info.pl.

Michał Ludwiczak - Sny bez koloruGaleria Kolumnowa działająca w Domu Kultury w Rybniku Chwałowicach zaprasza na wystawę fotografii Michała Ludwiczaka pt. "Sny bez koloru".

Sny bez koloru to zbiór fotografii z dwóch krótkich podróży, jakie autor odbył do Lublina i Zamościa. Fascynują go zaułki, bramy i miejsca z klimatem - takie właśnie są miasta Lubelszczyzny, na pozór niezbyt zadbane, ale piękne przez swój autentyzm. Każda brama jest portalem do innego świata, gdzie forma geometryczna tworzy coraz to nowe kształty. Jest tu także kilka fotografii wykonanych w nocy, kiedy miasto staje się jak z dawno nie opowiadanej bajki, a światła latarni wydobywają z mroku fakturę murów i cegieł.

Michał Ludwiczak - (35 l.), Łodzianin, pasjonat fotografii od 1997 roku, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody (Okręg Łódzki) od 2005 roku, obecnie pełni funkcję wiceprezesa. Autor wielu projekcji i prezentacji multimedialnych oraz laureat licznych konkursów fotograficznych. Główne zainteresowania fotograficzne to: pejzaż - szczególnie górski , przyroda - dzikie rośliny i zwierzęta, portret - charakterystyczny oraz akt.

Wystawy zbiorowe:

"Świtanie",
„Przyroda wokół nas".

Wystawy indywidualne:

"Z nadbałtyckich krajów",
"Twarz",
"Przyziemne piękno",
"Szkocja",
"Złotem malowane",
"Tchnienie Szkocji”,
"Sny bez koloru".


Galeria Kolumnowa
Michał Ludwiczak - Sny bez koloru
Adres: ul. 1 Maja 95, Rybnik Chwałowice
Termin wystawy: 27 czerwiec - 31 sierpień 2011 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież