forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Daria Paryła - Świat w 36 odsłonach

Daria Paryła - Świat w 36 odsłonachZapraszamy 15 kwietnia br. o godz. 17 00 do Centrum Kultury MUZA w Lublinie na wernisaż wystawy fotografii Darii Paryły pt. "Świat w 36 odsłonach".

 

Ekspozycja prezentuje fotografie wykonane podczas kilkunastu podróży Darii Paryły. Autorka uwieczniła na zdjęciach budowle oraz miejsca charakterystyczne dla wielu zakątków świata. Jak mówi: „zdjęcia są moimi zapiskami; osobistymi i całkiem osobnymi. Są fotografie, które żyją swoim życiem; każda uchwycona chwila jest niepowtarzalna, jakby stworzona specjalnie dla mnie. Ciągła zmiana miejsc jest wejściem w inny wymiar, w którym wszystko jest szalenie ciekawe, nowe. Takie wędrowanie jest ekscytujące i niebezpiecznie uzależniające. To jak stanie za kulisami teatru, obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość, jesteśmy jej świadkami i aktorami swojego losu. Podróż jest spektaklem najdoskonalszym, niczego bowiem nie możemy być pewni. Możemy jedynie próbować zatrzymać czas. Fotografia uwiecznia wspomnienia, ocala momenty ważne i błahe. To prywatny pamiętnik czytany bez słów, w którym wszystko ma swój czas i swoje miejsce”.

Daria Paryła - doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego (Wydział Nauk Społecznych, kierunek: filozofia). Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Tłumacz języka angielskiego, fotograf, zajmuje się szkoleniami biznesowymi. Współpracuje z portalem trenerbiznesu.pl. Zainteresowania badawcze: NLP, psychologia komunikacji interpersonalnej, inteligencja emocjonalna, mowa ciała, techniki efektywnego wywierania wpływu oraz techniki negocjacyjne i mediacyjne (ze szczególnym uwzględnieniem mediacji rodzinnych i biznesowych). Ma na swoim koncie publikacje naukowe (z zakresu etyki dziennikarskiej, nowych mediów, pychologii komunikacji interpersonalnej), debiut poetycki w Nowej Okolicy Poetów (2007r.) oraz wystawy fotografii (2008 i 2009).


Centrum Kultury MUZA
Adres: Armii Krajowej 1, Lubin
Daria Paryła - Świat w 36 odsłonach
Wernisaż wystawy: 15 kwiecień 2011 r., o godz., 17 00.
Termin wystawy: 11 kwiecień - 9 maj 2011 r.
Wstęp wolny
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież