Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Anna Bodnar - Face OffOśrodek Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu, zaprasza 27 kwietnia 2011 roku o godz. 18.00 na kolejną wystawę fotografii pt."Face Off", której autorką jest Anna Bodnar.

 

O sobie: „Odkąd pamiętam interesuje mnie sztuka wizualna, gdyż często przekazuje więcej niż słowa. Źródłem inspiracji jest dla mnie otaczająca mnie rzeczywistość, muzyka jak również literatura piękna. W swojej twórczości posługuję się fotografią oraz różnymi programami do obróbki grafiki. Fotografia bardzo często jest dla mnie materiałem wyjściowym i wykorzystuję ją do kreowania własnej rzeczywistości. W swoich pracach staram się uchwycić nieuchwytne oraz stworzyć obraz, który nie będzie emocjonalnie obojętny odbiorcy.”

Anna Bodnar -  ur. w 1982 r. Z wykształcenia filolog i grafik komputerowy. Obecnie grafik w agencji reklamowej. Fotografuje od kilku lat. Od marca 2008 - członek Związku Polskich Artystów Fotografików. O sobie: Odkąd pamiętam interesuje mnie sztuka wizualna, gdyż często przekazuje więcej niż słowa. Przez całe życie szukałam artystycznego sposobu wyrażenia siebie. To, co robię to moja pasja, to niechęć do plastikowego świata. Źródłem inspiracji jest dla mnie życie codzienne jak również literatura piękna. Do swoich prac mam bardzo emocjonalny stosunek, ponieważ w dużej mierze wyrażają mnie. W swojej twórczości posługuję się fotografią oraz różnymi programami do obróbki grafiki. W pracy bardzo często wykorzystuję najtańszą, zawsze punktualną modelkę, czyli siebie.


Ośrodek Działań Artystycznych Firlej
Adres: Grabiszyńska 56, Wrocław
Anna Bodnar - Face Off
Wernisaż wystawy: 27 kwiecień 2011 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 27 kwiecień - 22 maj 2011 r., Wstęp wolny
W górę