forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Roman Lipczyński - SEElesia-twarze

Miasto - foto-info.pl.

Roman Lipczyński - SEElesia-twarzeGaleria Szyb Wilson w Katowicach zaprasza 1 kwietnia br. o godz. 18.00 na otwarcie wystawy zdjęć Romana Lipczyńskiego pt. "SEElesia-twarze", będącą wynikiem fotograficznych spotkań z osobowościami Górnego Śląska.

 

Na prezentowanych zdjęciach zobaczymy min. grupę Mumio, Krzysztofa Globisza, Irka Dudka, Lecha Majewskiego, Marka Zielińskiego, Mirosława Neinerta, Józefa Skrzeka, Tadeusza Sławka, Macieja Pieprzycę, Wojciecha Kuczoka.

Podczas wernisażu zagrają Mirek Rzepa i Agnieszka Łapka, będzie to zarazem premiera płyty „Rymszary”, pierwszego solowego albumu Mirka Rzepy, wydanego przez oficynę „FALAMI”.
 

Galeria Szyb Wilson w Katowicach
Adres: ul. Oswobodzenia 1, Katowice
Roman Lipczyński - SEElesia-twarze
Wernisaż wystawy: 1 kwiecień 2011 r., godz. 18.00

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież