forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Anna Powierża - Poza ciszą

Miasto - foto-info.pl.

Anna Powierża - Poza cisząCafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zaprasza 14 marca 2011 roku o godzinie 18.00 na wernisaż fotografii Anny Powierży pt. "Poza ciszą". Bohaterami zdjęć są pacjenci z oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

 

Podczas wernisażu zostaną zaprezentowane zdjęcia, które powstały w trakcie zorganizowanych przez Fundację Herosi oraz Studio Fotografii Profesjonalnej Verre sesji fotograficznych. Bohaterami są pacjenci z oddziału onkologicznego z Instytutu Matki i Dziecka, strojów użyczyła zaś wypożyczalnia strojów teatralnych Alladyn. Makijażem i stylizacją zajmowały się Sylwia Puciato oraz Renata Majewska.

Wieczór połączony będzie z występem zespołu B.O.R.Y oraz Martyny Ciok, która wystąpiła w Debiutach na Festiwalu w Opolu 2010 oraz była finalistką programu Śpiewaj i tańcz. Imprezę uświetni także występ Artura Chamskiego, aktora, wokalisty i piosenkarza, związanego z Teatrem Buffo. Widzom dał się też zapamiętać jako zwycięzca IV edycji programu muzycznego Jak oni śpiewają.
 

Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Adres: Plac Defilad 1, Warszawa
Anna Powierża - Poza ciszą
Wernisaż wystawy: 14 marzec 2011 r., godz. 18.00

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież