Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Anna Powierża - Poza cisząCafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zaprasza 14 marca 2011 roku o godzinie 18.00 na wernisaż fotografii Anny Powierży pt. "Poza ciszą". Bohaterami zdjęć są pacjenci z oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

 

Podczas wernisażu zostaną zaprezentowane zdjęcia, które powstały w trakcie zorganizowanych przez Fundację Herosi oraz Studio Fotografii Profesjonalnej Verre sesji fotograficznych. Bohaterami są pacjenci z oddziału onkologicznego z Instytutu Matki i Dziecka, strojów użyczyła zaś wypożyczalnia strojów teatralnych Alladyn. Makijażem i stylizacją zajmowały się Sylwia Puciato oraz Renata Majewska.

Wieczór połączony będzie z występem zespołu B.O.R.Y oraz Martyny Ciok, która wystąpiła w Debiutach na Festiwalu w Opolu 2010 oraz była finalistką programu Śpiewaj i tańcz. Imprezę uświetni także występ Artura Chamskiego, aktora, wokalisty i piosenkarza, związanego z Teatrem Buffo. Widzom dał się też zapamiętać jako zwycięzca IV edycji programu muzycznego Jak oni śpiewają.
 

Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Adres: Plac Defilad 1, Warszawa
Anna Powierża - Poza ciszą
Wernisaż wystawy: 14 marzec 2011 r., godz. 18.00

 

W górę