Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Szczecin Migawki - migawki SzczecinaMigawka Radiowy Magazyn Fotograficzny Polskiego Radia Szczecin zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej „Szczecin Migawki – migawki Szczecina” który odbędzie się dnia 12 lutego 2011 r. o godz. 14.00 w Willi Lentza w Szczecinie.

 

Plenery fotograficzne Migawki to spotkania, które już na stałe zagościły w życiu  kulturalnym Szczecina. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca spotyka się  grono fascynatów i miłośników fotografii by wspólnie  robić  zdjęcia,  inspirować  się  wzajemnie i  -  co  najważniejsze  -  przyjemnie spędzać  czas. To dwa lata fotograficznych poszukiwań, o tyle ciekawych, że pokazujących nasze miasto i region w różnorodnym, niejednokrotnie  zaskakującym ujęciu.

Plener to temat, miejsce, czas - no i oczywiście jego uczestnicy. Efektem są udane kadry prezentowane w galerii na stronach Polskiego  Radia Szczecin. Oraz audycje, w których z przyjemnością możemy  porozmawiać o fotografii w bardzo praktycznym wymiarze. A uczestnicy  plenerów zawierają fotograficzne znajomości, dzielą się bezcennymi  uwagami, spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Na Plener Migawki może przyjść każdy, niezależnie od tego, jaki ma sprzęt i ile umie. Nie spotykamy się dla nagród i apanaży, liczy się  naciśnięcie migawki w odpowiednim miejscu i czasie. Zawsze chodzi o  to, aby wspólnie z podobnymi do nas entuzjastami, poczuć magię tej  niezwykłej chwili. Nauczyć się fotografii można tylko i wyłącznie robiąc zdjęcia. Do tego namawiamy i zachęcamy.

Andrzej Kutys i Artur Magdziarz AFRP


Willa Lentza w Szczecinie
Adres: Wojska Polskiego 84, Szczecin
Szczecin Migawki – migawki Szczecina
Wernisaż wystawy: 12 luty 2011 r., godz. 14.00
W górę