forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Ogrody pamięci - wystawa fotografii

Miasto - foto-info.pl.

Ogrody pamięci - wystawa fotografiiTowarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia oraz Muzeum w Bielsku-Białej zapraszają na wystawę fotograficzną pt. "Ogrody pamięci".

 

Celem wystawy jest promocja idei ratowania ulegającego zapomnieniu historycznie cennego „Starego” Cmentarza Ewangelickiego na Bielskim Syjonie oraz ukazanie piękna i wyjątkowości tego miejsca, gdzie historia tej ziemi, zamknięta w inskrypcji na kamieniu nagrobnym, tonie w zieleni tajemniczego ogrodu. Na wystawie zaprezentowane będą prace uczestników pleneru, który odbył się w październiku 2010 roku.

Wystawa fotografii „Ogrody pamięci” jest wydarzeniem inicjującym projektu, który podejmuje temat miejskich nekropolii będących świadectwem bogatej, wielokulturowej historii Bielska-Białej.Galeria Wystaw Czasowych w Muzeum w Bielsku-Białej
Adres: ul. Wzgórze 16 – Zamek, Bielsko - Biała
Ogrody pamięci - wystawa fotografii
Termin wystawy: 29 styczeń – 13 luty 2011 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież