Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Dariusz Langrzyk - wystawa fotografiiZapraszamy 29 stycznia 2011 r. o godz. 18.00 do Klubu Fabryka w Rybniku  na wernisaż wystawy i multimedialny pokaz fotografii aktu kobiecego Dariusza Langrzyka.

 

Wystawa fotografii Dariusza Langrzyka zapoczątkuje cykliczne wystawy fotografii aktu w Galerii Aktu z siedzibą w rybnickiej Fabryce. Po każdym wernisażu, pokazie fotografii będzie miała miejsce luźna dyskusja na temat fotografii aktu w sztuce i w naszym codziennym życiu.

Dariusz Langrzyk - ur. w 1965 w Rybniku. Mieszka i pracuje w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze fotograficzne próby zaliczył Smieną jako dziecko.W wieku młodzieńczym fotografował już Zenitem i stawiał pierwsze kroki w fotograficznej ciemni. Internet otworzył mu świat fotograficznych możliwości. Dzięki cyfrowej lustrzance Nikona prezentował już wkrótce z powodzeniem swoje prace na fotograficznych portalach.  Po raz pierwszy pokazał swoje fotografie na wystawie podczas IV Rybnickiego Festiwalu Fotografii. Pierwsza autorska wystawa odbyła się w Poznaniu, a później były wystawy m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Katowicach, Gliwicach, Radlinie. Brał udział z powodzeniem (czołowe miejsca) w wielu konkursach fotograficznych. Dwa lata temu w swoim rodzinnym Wodzisławiu Śląskim założył Stowarzyszenie Fotografów Fotobalans , w którym obecnie pełni funkcję prezesa. Pierwsze próby fotografii aktu rozpoczął w 2007 r., od tego czasu szlifuje z coraz większym powodzenim i pełną świadomością ten jakże trudny, a zarazem piękny w artystycznym wyrazie, rodzaj fotografii.


Klub Fabryka
Adres: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1B, Rybnik
Dariusz Langrzyk - wystawa fotografii
Wernisaż wystawy: 29 styczeń 2011 r., godz. 18.00
W górę