Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Michał Grochowiak - Truth Study CornerPoznańskiej Galeria Fotografii pf zaprasza 12 stycznia 2011 roku o godzinie 19.00 na  wernisaż wystawy fotografii Michała Grochowiaka pt. "Truth Study Corner".

 

Fotografie Michała Grochowiaka z serii Truth Study Corner wymykają się wszelkim podziałom tematycznym, gatunkowym i stylistycznym. W prezentowanym podczas wystawy zbiorze prac, portrety funkcjonują obok krajobrazów, przedstawienia detali znajdują się przy widokach architektury, a poszczególne zdjęcia różnią się od siebie formatem, oprawą i kolorystyką.

Pomimo różnorodności motywów, pokazane w formie konstelacji fotografie Grochowiaka zdają się wchodzić ze sobą w dialog, formując przy tym dokumentację niebanalnego i intrygującego spojrzenia na świat; spojrzenia, które kieruje się ku zapomnianym, zaniedbanym i pozornie nieznaczącym obszarom rzeczywistości.

Michał Grochowiak (ur. 1977) – absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Studiował również na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Grupy 4! (od 2004 r.) oraz Stowarzyszenia Starter (od 2009 r.). Laureat licznych wyróżnień (m.in. Samsung Art Master 2009; Epson Art Photo 2009). Prezentował prace podczas wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.


Galeria Fotografii pf
Adres: Św. Marcin 80/82, Poznań
Michał Grochowiak - Truth Study Corner
Wernisaż wystawy: 12 styczeń 2011 r., godz. 19.00
Termin wystawy: 12 styczeń - 27 luty 2011 r.
W górę