forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Wystawa i promocja albumu AKT3

Wystawa i promocja albumu AKT3Zapraszamy 21 grudnia br. o godz. 18.00 do Starej Galerii ZPAF na wernisaz wystawy fotografii „Akt3” połączona z promocją albumu. Autorami zdjęć są artyści Jan Berdak, Jacek Jędrzejczak oraz Sergiusz Sachno. Organizatorami tego wydarzenia są Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików oraz wydawnictwo Art and Psyche.

Autorów wystawy połączyła pasja fotografowania w czerni i bieli aktów kobiecych, każdy z nich zrobił to inaczej, a jednak istnieje między tymi pracami wspólna nuta podobnego "czucia" magii fotografii. Tę myśl połączył w jedność projekt znakomitego grafika Marka Goebla. Wydawnictwo Art and Psyche wydało album „Akt3 - NAKED WIND” w dość nowatorski sposób. Wydaje się, że album zaciekawia nie tylko treścią ale również formą projektu i sposobem wydruku. Aby poczuć jego wyjątkowość, niewątpliwie należy go „dotknąć”. Oczywiście książka ta przeznaczona jest nie tylko dla koneserów sztuki, ale dla wszystkich wrażliwych na piękno fotografii. Wstęp do albumu został napisany przez wybitnego psychologa Jacka Santorskiego oraz krytyka sztuki Mariana Rumina.
 

Stara Galeria ZPAF
Adres: Plac Zamkowy 8, Warszawa
Akt3 - wystawa fotografii
Wernisaż wystawy: 21 grudzień 2010 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 21 grudzień 2010 r. – 7 styczeń 2011 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież