forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Antoni Łoskot - Relikty PRL

Miasto - foto-info.pl.

Antoni Łoskot - Relikty PRLZapraszamy 10 grudnia 2010 roku do warszawskiego klubu Powiększenie na otwarcie wystawy fotografii pt. "Relikty PRL". Zdjęcia autorstwa Antoniego Łoskota to  podróż do czasów socrealizmu i ówczesnej architektury.

 

Wystawa Relikty PRL to seria zdjęć pokazujących obiekty architektoniczne, które wybudowano w stolicy za czasów socjalizmu i które istnieją do dziś, jako świadectwo przeszłości. Cały cykl zrealizowany został przez fotografa Antoniego Łoskota na przełomie 2009/2010 roku.

Oglądając prace fotograficzne w klubie Powiększenie będzie można znaleźć zdjęcia przedstawiające zarówno budynki wykonane z wielkiej płyty, monumentalne bryły MDM’u czy blaszane budynki dworcowe. Cały projekt koordynowany jest przez Monikę Zarzycką, która jest kuratorem wystawy.

Wspomina Antoni Łoskot - poszukiwania budynków pamiętających czasy komunizmu, było czymś pomiędzy fotografią koncepcyjną, a pojętą pewnego rodzaju inwentaryzacją. Błąkałem się po mieście z aparatem, wielokrotnie wracając w te same miejsca.Klub Powiększenie
Adres: ul. Nowy Świat 27, Warszawa
Antoni Łoskot - Relikty PRL
Termin wystawy: 10 - 29 grudzień 2010 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież