forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Jonnek Jonneksson - Niemcy - Berlin

Miasto - foto-info.pl.

Jonnek Jonneksson - Niemcy - BerlinBielska Galeria Fotografii B&B zaprasza 10 grudnia 2010 r. o godz. 18.00 na kolejny wernisaż wystawy fotografii pt."Niemcy - Berlin" której autorem jest Jonnek Jonneksson.

 

Społeczne zagadnienia i ludzkie warunki, które go otaczają, są głównymi tematami, szukaniem i odkrywaniem, co kryje się za zasłoną codziennego życia przez odkrywanie warunków, które są odpowiedzialne z znaczący sposób na zmiany i rozwój globalnej społeczności. A także nacisk wywierany na ludzi i ich zależnośc od ich środowiska, tak jak problemy ludzi i ich środowiska jako rezultat współczesnego nieludzkiego mechanizmu, które niektóre rządy i państwa rozwinęły i używały.

Jonnek Jonneksson - fotografuje od 2005 roku obecnie jest wolnym strzelcem z Berlina. Pracuje w Atenach jako fotograf magazynu „Epsilon” poświęconemu zagadnieniom społecznym i politycznym. Jego prace były publikowane w licznych magazynach, gazetach i w specjalnych wydaniach w Europie, ponadto wydał książkę zatytułowaną „Varanasi”. Jego prace były częścią różnych wystaw w Niemczech i Gecji, a niekóre jego prace są reprezenowane przez You-and-Art gallery w Zurychu.


Galeria Fotografii B&B
Adres: Ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała
Jonnek Jonneksson - Niemcy - Berlin
Wernisaż wystawy:  10 grudzień 2010 r., godz. 18.00
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież