Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Jonnek Jonneksson - Niemcy - BerlinBielska Galeria Fotografii B&B zaprasza 10 grudnia 2010 r. o godz. 18.00 na kolejny wernisaż wystawy fotografii pt."Niemcy - Berlin" której autorem jest Jonnek Jonneksson.

 

Społeczne zagadnienia i ludzkie warunki, które go otaczają, są głównymi tematami, szukaniem i odkrywaniem, co kryje się za zasłoną codziennego życia przez odkrywanie warunków, które są odpowiedzialne z znaczący sposób na zmiany i rozwój globalnej społeczności. A także nacisk wywierany na ludzi i ich zależnośc od ich środowiska, tak jak problemy ludzi i ich środowiska jako rezultat współczesnego nieludzkiego mechanizmu, które niektóre rządy i państwa rozwinęły i używały.

Jonnek Jonneksson - fotografuje od 2005 roku obecnie jest wolnym strzelcem z Berlina. Pracuje w Atenach jako fotograf magazynu „Epsilon” poświęconemu zagadnieniom społecznym i politycznym. Jego prace były publikowane w licznych magazynach, gazetach i w specjalnych wydaniach w Europie, ponadto wydał książkę zatytułowaną „Varanasi”. Jego prace były częścią różnych wystaw w Niemczech i Gecji, a niekóre jego prace są reprezenowane przez You-and-Art gallery w Zurychu.


Galeria Fotografii B&B
Adres: Ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała
Jonnek Jonneksson - Niemcy - Berlin
Wernisaż wystawy:  10 grudzień 2010 r., godz. 18.00
W górę