Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Giorgos Doganis - Grecja - BiałoruśBielska Galeria Fotografii B&B zaprasza 10 grudnia 2010 r. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt."Grecja - Białoruś" której autorem jest Giorgos Doganis.

 

Głownym tematem prac artysty jest człowiek i jego interakcja ze środowiskiem, skupia się na współczesnym życiu, pracy, imigracji i mniejszościach, ale także alternatywnych społecznościach, ekologii i ochronie środowiska. Ciągle odkrywa niezliczone koegzystujące rzeczywistości w swojej stale poruszającej, zaskakującej i najcenniejszej nagrodzie.

Giorgos Doganis - jest wolnym strzelcem z greckich Aten. Urodzi się w Atenach w 1983 roku, a wychowywał się w małym mieście Kalamata na północnym Peloponezie. Studiował na Wydziale  Elektryki i Inżynierii Komputerowej na University of Patras. Studiował Fotografię Dokumentalną na Wydziale Fotograficznym Academy of Performing Arts w Pradze. Jego prace były publikowanan w mediach elektronicznych, magazynach i prasie zagranicznej i krajowej. Był związany z Multicultural Center of Prague (MKC) i kilkoma innymi organiacjami, a także z NGO. Jego krymilane akta są (wciąż) puste.


Galeria Fotografii B&B
Adres: Ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała
Giorgos Doganis - Grecja - Białoruś
Wernisaż wystawy:  10 grudzień 2010 r., godz. 18.00
W górę