forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Giorgos Doganis - Grecja - Białoruś

Miasto - foto-info.pl.

Giorgos Doganis - Grecja - BiałoruśBielska Galeria Fotografii B&B zaprasza 10 grudnia 2010 r. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt."Grecja - Białoruś" której autorem jest Giorgos Doganis.

 

Głownym tematem prac artysty jest człowiek i jego interakcja ze środowiskiem, skupia się na współczesnym życiu, pracy, imigracji i mniejszościach, ale także alternatywnych społecznościach, ekologii i ochronie środowiska. Ciągle odkrywa niezliczone koegzystujące rzeczywistości w swojej stale poruszającej, zaskakującej i najcenniejszej nagrodzie.

Giorgos Doganis - jest wolnym strzelcem z greckich Aten. Urodzi się w Atenach w 1983 roku, a wychowywał się w małym mieście Kalamata na północnym Peloponezie. Studiował na Wydziale  Elektryki i Inżynierii Komputerowej na University of Patras. Studiował Fotografię Dokumentalną na Wydziale Fotograficznym Academy of Performing Arts w Pradze. Jego prace były publikowanan w mediach elektronicznych, magazynach i prasie zagranicznej i krajowej. Był związany z Multicultural Center of Prague (MKC) i kilkoma innymi organiacjami, a także z NGO. Jego krymilane akta są (wciąż) puste.


Galeria Fotografii B&B
Adres: Ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała
Giorgos Doganis - Grecja - Białoruś
Wernisaż wystawy:  10 grudzień 2010 r., godz. 18.00
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież