forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Michał Małkiewicz - Dni

Miasto - foto-info.pl.

Michał Małkiewicz - DniGaleria Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego zaprasza 7 grudnia br. o godz. 18.30 na otwarcie wystawy fotografii Michała Małkiewicza pt. "Dni".

 

Dni - jak wygląda obraz rzeczywistości, gdy jedna chwila trwa cały dzień? Ludzki zmysł wzroku nie pozwala na rejestrowanie podobnych rzeczy. Jednak fotografia może zostać użyta jako coś w rodzaju jego przedłużenia. posługując się szczególną techniką - solargrafią - można spojrzeć dalej, zobaczyć ów obraz rzeczywistości odkształcony przez czas. Przede wszystkim brakuje tam ludzi a także wszelkich przedmiotów poruszających się, jedynie nieruchome elementy krajobrazu są w stanie przetrwać taki proces naświetlania. Natomiast światło tego świata to wieczny półmrok, przesączający się gdzieś pomiędzy dominującymi łukami wędrującego Słońca.


Galeria Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego
Adres: ul. Piotrkowska 102, Łodź
Michał Małkiewicz - Dni
Wernisaż wystawy: 7 grudzień 2010 r., godz. 18.30
Termin wystawy: 7 - 20 grudzień 2010 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież