forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Katka Szmorąg - Beże - oswoić - róże

Miasto - foto-info.pl.

Katka Szmorąg - Beże - oswoić - różeGaleria w Centrum Kultury "Zamek" w Poznaniu zaprasza 26 listopada br. o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Katki Szmorąg pt. "Beże - oswoić - róże".

 

Projekt fotograficzny zrealizowany jako forma oswajania koloru. Różne intensywności beżo – róży stanowią gamę barw nieobecnych w garderobach i zdjęciach pomysłodawczyń – fotografki Katarzyny Szmorąg i projektantki Dominiki Gembiak. I to właśnie kolor stał się głównym bohaterem. Ukazuje swoje nowoczesne oblicze. Okiełznany zdecydowanym makijażem i artystycznym uczesaniem.

Katka Szmorąg - mieszka i pracuje we Wrocławiu, prowadzi własną pracownię fotograficzną . Absolwentka Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie

Dominika Gembiak - stylizuje i projektuje, ubiera i szyje tworząc własną markę.

Marta Robak - wielokrotna Mistrzyni Polski, aktualna Mistrzyni Europy we fryzjerstwie artystycznym.

Anja Piotrowska - wicemistrzyni Polski w makijażu scenicznym, swoją wrażliwość artystyczną przekłada na profesjonale makijaże.


Galeria ZAMEK w CK "ZAMEK"
Adres: ul. Św. Marcin 80/82, Poznań
Katka Szmorąg - Beże - oswoić - róże
Wernisaż wystawy: 26 listopad 2010 r., godz. 19.00
Termin wystawy: 26 listopad - 31 grudzień 2010 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież