forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Wystawa Białostockiej Grupy Fotograficznej

Miasto - foto-info.pl.

VI wspólna wystawa Białostockiej Grupy FotograficznejZapraszamy 18 listopada 2010 r., o godz. 18.00 na wernisaż VI wspólnej wystawy Białostockiej Grupy Fotograficznej.

 

Formalnie Białostocka Grupa Fotograficzna rozpoczęła działalność w 2003 roku, a historia jej powstania jest dowodem na to, jak silna była potrzeba integracji środowiska fotograficznego w tamtym czasie.

Grupa zrzesza kilkunastu członków oraz licznych sympatyków – ludzi, których połączyło zamiłowanie do fotografii. Spotykając się w osiedlowym klubie Zenit oraz na licznych plenerach i wystawach już od siedmiu lat zajmuje się popularyzacją tej dziedziny sztuki w naszym regionie.

VI wspólna wystawa Białostockiej Grupy Fotograficznej

Pierwsza wystawa – zatytułowana „Prolog” odbyła się w styczniu 2004 roku. Zapoczątkowała ona tradycję corocznych zbiorowych prezentacji, na których pojawiają się najlepsze prace wykonane w ostatnim czasie.

VI wspólna wystawa Białostockiej Grupy Fotograficznej

W tym roku swoje fotografie zaprezentuje czternastu autorów: Beata Czerniawska, Natalia Kalina, Beata Konecka, Łukasz Kosakowski, Sławomir Gawryluk, Bogumił Gudalewski, Jerzy Hungendorfer, Wiesław Mojsa, Beata Oświecińska, Edyta Rembała, Zbigniew Sadowski, Aneta Skrzypko, Wojciech Wądołowski i Jakub Iwo Zalewski.

VI wspólna wystawa Białostockiej Grupy Fotograficznej

Różnorodność osobowości i tym samym różnorodność postrzegania otaczającego nas świata łączy wspólny mianownik – pasja fotograficzna.

VI wspólna wystawa Białostockiej Grupy Fotograficznej


Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku
Adres: ul. św. Rocha 14, Białystok
VI wspólna wystawa Białostockiej Grupy Fotograficznej
Wernisaż wystawy: 18 listopad 2010 r., godz. 18.00
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież