forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Ararat - góra wiatru i wojny

Miasto - foto-info.pl.

Ararat - góra wiatru i wojnyMedyczny Klub Turystyczny oraz Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 17 listopada br. o godzinie 18.00 na wernisaż wystawy fotografii pt. "Ararat - góra wiatru i wojny". Podczas spotkania przewidziano również multimedialny pokaz diaporamy.

 

Fotografie dokumentują wyprawę, w której uczestniczyli Paweł Krawczyk, Piotr Paprzycki, Mariusz Nowak, Michał Drożdż oraz Małgorzata Truskowska. Po przejechaniu całej Turcji wzdłuż uczestnicy dotarli przez Ankarę i Erzurum do kurdysjkiego Dogubeyezit, gdzie przy dobrej pogodzie osiągnęli szczyt 5137m.n.p.m w ciągu 3 dni. Oprócz zdjęć prezentujących dokonania wspinaczkowe zostaną pokazane także zdjęcia wartych zobaczenia mało znanych rejonów Turcji jak Kurdystan i nadczarnomorski Pont, z górskim klasztorem w Sumeli i wspaniale położonej perełki dawnego Państwa Osmańskiego Amasji.


Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie
Adres: Dolna Panny Marii 3, Lublin
Ararat - góra wiatru i wojny
Wernisaż wystawy: 17 listopad 2010 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 17 listopad - 17 gdudzień 2010 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież