Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

I Przegląd Portfolio - Transfotografia 2010Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Transfotografia w Gdańsku serdecznie zapraszają 6 listopada 2010 r., wszystkich miłośników fotografii do udziału w pierwszym przeglądzie portfolio.

 

Przegląd portfolio to szansa zaprezentowania swoich prac profesjonalistom w dziedzinie fotografii. Poddanie portfolio merytorycznej ocenie recenzentów pozwoli skonfrontować swoje dokonania na polu fotografii oraz uzyskać wskazówki dotyczące dalszych perspektyw rozwoju, w tym zawodowego czy artystycznego.

W gronie recenzentów znajdą się:

Waldemar Śliwczyński
Leszek J. Pękalski
Marta Eloy Cichocka
Michał Szlaga
Paweł Olearka

Organizacja Portfolio:

Udział w przeglądzie jest otwarty dla wszystkich miłośników fotografii, doświadczonych jak i tych na początku swojej drogi fotograficznej.

Każda osoba biorąca udział w przeglądzie, ma możliwość odbycia indywidualnej rozmowy z dwoma wybranymi przez siebie ekspertami. Czas pojedynczej sesji ograniczony jest do 20 minut. Zapisy do konkretnych recenzentów odbywają się online. Godziny przeglądu to 11:00 – 13:00 & 14:00 – 17:00. Planowana jest jednogodzinna przerwa.

W celu zgłoszenia swego uczestnictwa, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie organizatora festiwalu i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o przesłanie wypełnionych formularzy do 3 listopada 2010 r., oraz dołączenie do wypełnionego formularza zgłoszeniowego 5 autorskich zdjęć w formacie JPG i w rozmiarze maksymalnym 1024 pikseli na dłuższym boku.

UWAGA: prosimy o tytułowanie plików swoim nazwiskiem i imieniem. Uczestnicy będą przyjmowani według kolejności zgłoszeń. W przypadku ograniczenia liczby miejsc, organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia. Gwarancją przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie odpowiedzi potwierdzającej uczestnictwo.


Galeria Pionova
ul. Olejarna 2, Gdańsk
I Przegląd Portfolio w ramach Międzynarodowego Festiwalu Transfotografia 2010
Termin: 6 listopad 2010 r., godz. 11.00-13.00 oraz 14.00 – 17.00
Strona domowa: Transfotografia
W górę